Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Piton Görmek

Rüyada piton yılanı neye delalet eder?

Rüyamda kız kardeşim beni elindeki piton yılanıyla kovalıyordu, ben korktuğum için kaçıyordum ve bir ara birisinin adını söyledim ve o sıra kardeşime baktığımda piton yılanı yoktu, çok korkmuştum sorduğum sorunun cevabını yanıtladığınız için çok teşekkür ederim.

Rüyada piton görmek neye yorulur?

Rüyada piton görmek tehlike, günah temsil eder ve açık cinsellik işaret eder. Rüyada piton yılanı boğmak sizin duygusal travma yaşadığınızı veya endişe duygusu taşıdığınızı gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yılan görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Piton Görmek” için 9 yanıt

Rüyada beyaz piton yılanı görmek
Rüyamda beyaz bir piton yılanı görüyorum ve beni bir yere çağırmaya bir yere götürmeye geliyor, bende tamam geleceğim diyorum, oda eğer gelmessen seni sokarım diyor ve gidiyor. Ben o gittikten sonra ne gideceğim ya diyerek kapılarımı kilitliyorum, o giriyor bir yerden ve ayağıma dolanıyor, ben o sırada kalktım, bu ne anlama gelir anlatır mısınız

Serhat merhaba,
Gördüğünüz rüya reel hayatta tehlikeli veya günah bazı durumlarla karşı karşıya olduğunuzu ancak bunlardan uzaklaşmaya karar verdiğinizi, uzaklaşacağını simgelemektedir.

Rüyada piton yılanına dönüştüğünü görmek
Rüyamda dev gibi bir piton yılanı olduğumu gördüm bu ne anlama geliyor acaba bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun. Yılan görme ile alakalı bilgileri okudum ama rüyasında yılan olduğunu gören kısmına rastlamadım veya rastlayamadım. Şimdiden teşekkürler.

Rüyada çok başlı piton yılanı görmek
Rüyamda 3 ya da 4 er başlı epey büyük boyutta 2 piton yılanı gördüm, onlara yılan gibi tıslayarak, kükreyerek bağırdım, yılanlar yan yana 2 pencereden geri geri çıktılar ve üzerine 2 pencereyi birden bastırarak kapattım. Acaba bunun anlamı nedir? Rüyayı sabah saatlerinde gördüm. Eğer önemli ise de hakkımdaki durumum kısaca, İzmir’den yazıyorum, 26 yaşındayım, yakında nişanlanacağım inşallah,işimden yeni ayrıldım ve nişanlımın çalıştığı ilde yeni iş arıyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada beyaz piton yılanı görmek
Rüyamda beyaz piton yılanı gördüm, çok büyüktü, pitonu iş yerimde gördüm, yılan bir deliğe giriyordu, ben taş attım yılana, yılan delikten dışarı çıktı, kafası havada sanki bir at gibi önümden geçti, sonra ben bir yere yemek yemeye gittim, düşmanlarımı gördüm, benimle barışmalarını istedim, barışmadılar, sonra uyandım, cevaplarınızı bekliyorum.

rüyamda 2 tane küçük piton yılanı gördüm bize zarar vermeye çalışıyolardı annem babam ve kardeşlerim vardı yılana tükürdüm ve su fırlattım yılanlar yok oldu ve ben ağlayarak uyandım

Rüyada büyük piton yılanı görmek nedir
Rüyamda büyük bir piton yılanı beni ısırmak üzere iken bir kimse onu yakalar ve bırakır. Daha sonra o beni izler bende çok korkuyorum. Ailem evde değildir hepsi dışarıdadır.

Rüyada piton görmek Tehlike, günah temsil eder ve açık cinsellik işaret eder.
Rüyada piton yılanı boğmak sizin duygusal travma yaşadığınızı veya endişe duygusu taşıdığınızı gösterir.

Sabaha karşı bir rüya gördüm ufak bir ev gibi yerde ofiste çalışıyorum ve kapının önüne dışarı çıkıyorum ve o yerin bahçesinde çok fazla büyük piton yılanları görüyorum hiçbirine zarar vermiyorum onlarda bana zarar vermiyor, tam korkmuş ofise dönerken bir pitonun diğerini yediğini görüyorum ve içeri giriyorum başımdaki yetkiliye bildiriyorum ve daha sonra evin etrafında sadece başıın görebildiğim devasal derecede büyük bir piton (yılan) başının otların arasında görüyorum ve daha sonra tekrar bahçeye çıkyorum ve o otların arasında bütün yılanların ayağa kalkıp boy karşımda boy verdiklerini gördüm ve böyle bitti konuyla ilgili düşünceleriniz tabirini tarafıma iletebilirmisiniz teşekkür ederim ilginiz için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir