Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Piyano Görmek

Rüyada piyano görmek neye delalet eder?

Bu rüyada bir otelde piyano sesi ile uyanıyorum ve nedense bu sesi bir yakınımın çaldığı piyanonun sesi olduğunu düşünüyorum ve içimden “ne güzel çalıyor” diyorum. Ben piyanoyu kimin çaldığını sormak için odamdan çıkıp ailemin kaldığı odaya gidiyorum ama çıkmışlar, uzaktan aşağıda gezindiklerini gördüm.

Onlar birinci kattaki havuzun kenarında idiler ve beni uyandırmayı unutmuşlardı, halbuki erken kalkıp çevreyi gezecektik, bu sırada piyanoyu kiin çaldığını araştırmayı unuttuğumu fark ettim. Ben unutmuştum, kim olduğunu bilmiyordum ama ben odama geri dönmek zorunda olduğumu biliyordum. Bu kadar.

Rüyada piyano görmek yorumu

Rüyada piyano görmekSezin selam, rüyada bir otelde kalmanız aslında sizin geçiş süreci yaşadığınızı ve eski alışkanlıkları ve düşünceleri taşımaya devam ettiğinizi simgeler. Rüyada otel alternatif olarak, kişisel kimlik kaybı anlamı da taşıyabilir.

Rüyada piyano görmek rüya sahibinin kısa bir zaman içinde güzel bir olay ile karşılaşacağına işaret eder. Piyano çalmak kişinin duygularının karşılıksız olmadığına veya aşkına karşılık bulacağına işarettir. Rüyada piyano sesi duymak veya piyano çalan birini görmek ise rüyayı gören kişinin bazı iç sıkıntılar yaşadığını ve bunları aşmak için tavsiyeye ihtiyaç duyduğunu ve hayatında yeni bir yön aradığını gösterir. Bu rüya alternatif olarak kişinin kendini güvende hissetmek istediğine delalet edebilir.

“Rüyada Piyano Görmek” için bir yanıt

Rüyamda bir piyanonun başında duruyordum. Piyano hocası bayanda piyanoyu çalmak için uğraşıyordu. Hocaya içimden kızıyorum. “niçin hoca bana piyano çaldırmıyor” diye yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir