Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Pizza Görmek

Rüyada pizzacı görmek neye alamettir?

Eski sevgilimle ayrılalı 9 ay oldu ama yenilerde rüyama girdi, rüyamda onun bir pizza salonunun önünden geçiyorum, onu görüyorum. Eski sevgilim tek başına pizza yiyor ve oda beni görüyor, konuşmuyoruz.

Sonra pizzacının önünden ikinci kez geçiyorum solunun önünde duruyorum ona bakıyorum ama kimse yok içeride, üçüncü kez geçerken pizzacıya girip oturuyorum, onun sandalyesinde masada uyuyup kalmışım, güya sonra masadan uyanıyorum bakıyorum gene kimse yok, beni istemiyor diye içimden üzülerek pizza salonundan çıkmışım, böyle gördüm, o kadar zaman sonra nereden çıktı şimdi çok güzel bir ilişkim varken.

Rüyada birinin pizza yediğini görmek yorumu

Nur merhaba, gördüğün rüyanın esas unsuru eski sevgilini görmek olup onunla karşılaşman ilginç bir şekilde pizza salonu veya pizza konusu çerçevesinde geçiyor.

Rüyada eski sevgilinin görülmesi genel olarak rüyayı gören kişinin yaşamakta olduğu bir iç hesaplaşmayı, vicdan muhasebesini ya da pişmanlığa işarettir ve genellikle bu pişmanlığın işe yaramadığı söylenir. Rüyada eski sevgili ile karşılaştığını görmek evrensel bir rüya olup yeni bir ilişkiye başlandığında yeniden ortaya çıkabilir ve sebebi onunla olan ilişkinizde yaptığınız hatalardan ders alıp, tekrarlamamak gerektiğini simgeler.

Rüyada pizza görmek rüyayı gören kişinin hayırlı ve mutlu bir yuva kuracağına, yapacağı doğru tercihler sayesinde sürekli başarı olup, mahcup olmayacağına rivayet eder. Bu rüya alternatif olarak rüyayı görenin isabetli kararları sayesinde yapacağı bir yatırımın kendine istediğinden fazla kar getireceğine, bunun sonunda başka yatırımlarda bulunmaya ve yeni işler yapmaya da yorulur. Kısmetin açık ve sürekli olacağına ve başarı getirecek bazı işlere imza atmaya işaret eder.atılmaya alamettir.

Rüyada pizza yemek çok iyi bir rüyadır ve pizza yediğini görmek gerçek yaşamınızda vereceğiniz bir karar sonucu bolluk, bereket veya çeşitli yeniliklere kavuşacağınızı temsil eder

Rüyada pizza yapmak yaşamınızda bir şeyin eksikliğini hissettiğinizi ifade eder. Pizza hazırlamak, pizza pişirmek aynı zamanda bu eksikliğini hissettiğiniz ihtiyacı karşılamak için yakın bir zamanda bir adım atacağınıza yorulur.

Rüyada pizzacı görmek rüya sahibi hakkında önündeki bolluk dolu günlere, yaşamında bir seçim yapması gerekecek bir durum olacağına ve bu seçimde bir çok alternatifi olacağına rivayet edilir. Bu kişinin önünde birden fazla seçenek ve fırsat olacagını ve bunu iyi değerlendirmesi gerektiğini ifade eder. Pizza fırını, pizza dükkanı, pizza salonu, pizza mağazası da aynı anlamdadır.

Rüyada pizzacıda çalışmak kişinin gerçek yaşamında içinde bulunduğu bir borç, sıkıntı, kederin bitip veya aksi işinin yolunda girmesine, iş sahipleri için piyasanın açılmasına işaret ederken pizzacıda çalıştığını görmek aynı zamanda seçimlerinizin doğru olduğu anlamını taşır ve sizin bu durum karşısında karamsarlığı üzerinizden atacağınızı simgeler.

“Rüyada Pizza Görmek” için bir yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir