Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Pizzacı Görmek

Rüyada pizzacı görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir pizzacıda çalışıyorum sevgilim beni ziyaret geliyor ve sevgilime “ben öleceğim” diyordum. Aslında çok ilginç bir rüyaydı. Bu sırada ezan okunmaya başladı ama ezan olarak değil “haydi namaza” diyerek okunuyordu, ben de “la ilahe illallah” diyorum. Sonra sevgilimle uyuyormuşuz, o uyuyor ben uyanığım, gökyüzünden bir melek iniyor, daha doğrusu tavandan iniyor ve benim battaniyemin üstünde durup gülümseyerek bakıyor, elimi uzatıyorum dokunamıyorum. Sonra pencereye doğru uzaklaşıyor ama odadan çıktığını görmedim.

Sonra camdan dışarıda başka bir melek görüyorum ama heykelden. Kocaman kanatları var kendisi de kocaman. Bir anda sinirlenerek bana bakıyor kızgın bir şekilde. Tam o an korkarak uyandım, uyandığımda saat beş buçuk idi. Lütfen yorumlar mısınız lütfen.

Rüyada pizzacı görmek yorumu

Sema merhaba,

Rüyada pizza dükkanı görmek rüyayı gören kişi hakkında bolluk dolu döneme, yaşamında bir seçim yapması gerekecek bir durum ortaya çıkacağına ve bu seçimde önünde bir çok alternatif olacağına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin önündeki seçenekleri ve fırsatı iyi değerlendirmesi gerektiğine delalet eder. Rüyada pizzacıda çalıştığını görmek rüyayı görenin gerçek yaşamında içinde bulunduğu bir borç, sıkıntı, kederin bitip veya aksi işinin yolunda girmesine, iş sahipleri için piyasanın açılmasına işaret eder, aynı zamanda seçimlerinin doğru olduğu anlamını taşır ve onun bu durum karşısında karamsarlığı üzerinizden atacağını simgeler.

Rüyada ezan okunduğunu görmek saygı, samimiyet ve tevazu anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı gösterir. Ezan zaten namaza davet çağrısıdır ki bunu siz rüyanızda kendi dilinizde anlayacağınız şekilde görmüşsünüz ki burada bir ilahi mesaj olabilir, sizi namaz kılmaya, ibadetlerin yapmaya, manevi zenginliğe davet edebilir. La ilahe illallah cümlesi “Bil ki! Allah’tan başka ibadete layık hiçbir ilah yoktur” anlamına gelmektedir. Rüyada La ilahe illallah demek Allah’a yakın olma, ona sığınma, ondan yardım isteme duygularını gösterir.

Rüyanın devamında gelişen olaylar hakkınızda hayırlı bir çok gelişme olacağını, huzurlu, ferah ve mutlu günlerin seni beklediğini temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir