Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Plaj Görmek

Rüyada plaj görmek ne demektir?

Rüyamda plaj gibi bir yerdeydim, yanımda babam da vardı sonra denizin biraz ötesinde yani denizin ortasında kayalıklar vardı, babam “oraya gideceğim” diye tutturdu, bende “gitme” dedim ama o yinede gitti.

Sonra o kayalıkların orada denizde bir timsah vardı ve ben onu gördükten sonra babam o kayalıklara varmış ve timsah onu ya boğmuş ya da öldürmüştü ki bana boğdu gibi geliyor, her neyse sonra ben bir çarşının içindeydim ve babamda yanımdaydı ve o timsah siyah elbiseli orta yaşlı bir kadına dönüşmüştü ve ondan ben dahi o çarşıdakiler korkup kaçışmaya başladılar bende tabii. ve bu rüyadan sonra bir rüya daha ,kız kulesini gördüm ve içine girdim öyle pek bir şey yapmadım ama bu gördüğüm rüyaların anlamını gerçekten merak ediyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Kimden: mikail
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: endişeli
Anahtar kelimeler: plaj, timsah

Rüyada plaj görmek yorumu

Mikail selam, gördüğün rüyalar yorumlanabilir, değerli rüyalar değil ,gerçek hayatında senin fazlasıyla korkutan, kafanı meşgul eden bir olayın yansımasını gösteriyor.

Rüyada plaj görmek rüyayı gören insanın şu anda yaşamının manevi tarafında bir huzursuzluk yaşadığını, rahatlamaya ve stresten uzaklaşmaya ihtiyacı olduğunu gösterir. Rüyada plaja gitmek veya plaja gittiğini görmek iç dünyanızda huzur arayışınızı, manevi bir muhasebe yaşadığınızı işaret eder.

Rüyada timsah görmek hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsahlar, aynı zamanda kalın derili olup, duyarsızlığı gösterir.

Rüyada plaj hakkında diğer yorumlar

Rüyada pis plaj görmek cinsel hayatınıza dikkat etmeniz gerektiğine dikkat çeker. Rüyada kumlu plaj, temiz plaj görmek bolluk, bereket, verimlilik anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir