Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Plaja Gitmek

Rüyada Plaja Gittiğini Görmek Ne Demek?

Rüyamda ben plaja gidiyorum, orada ünlü bir sanatçı görüyorum, bu sanatçı bir çatışmada yaralanıyor. Ben de tıp okuduğum için ona yardım ediyorum. Bana teşekkür için biraz para bırakmak istiyor ben kabul etmiyorum. Sonra yanımda çantasını unutuyor ona geri götürüyorum “çantanızı unuttunuz” diyorum, “önemsiz bir çanta zaten” diyor ama teşekkür ediyor. Sonra yanıma geliyor bana para vermekte diretiyor, ben “dilenci değilim” diyorum. Sonra kafe çalışanı kızlar olayı merak etmiş ben anlatırken sanatçı geri geliyor, gizlice beni dinliyor. İnsanlara ne kadar yardım etmek istediğimi duyup yanıma geliyor 150 milyar veriyor. Ben mutlu şekilde çantayı koruyarak gidiyorum taksi arıyorum. O esnada halk kaçışıyor.

Bir adam beni korumak için devlet binasına sokuyor. Bina bomboş, kat kat yukarı çıkıyorum, en az 30 kat çıkıyorum binanın en tepesi. Bir bakıyorum ben gibi bir sürü genç saklanmış. Dışarı bir bakıyorum bir sürü asker. Binaya giriyorlar ve diğerleri de yolda yürüyor. Ben anlıyorum ki kim var kim yok öldürmeye geliyorlar. Biz sığınanlarla kaçtıkça kaçıyoruz binanın en tepesine mescide ulaşıyoruz. Sonra bekleyişe giriyoruz, askerler bizi buluyor. Herkesi vurmaya başlıyorlar. Ben bir askerle mücadele edip silahını ele geçirdim. Kendi sol koluma sıkıp yere yattım sanki biri beni vurmuş gibi. Silahı içime gizledim. Herkesin bizi öldü sanıp gitmesini bekliyorum. Sonra bir tane kadın çıktı herkesin öldüğünden emin olmak için teker teker sıkmaya başladı. Sıra bana geldi gövdemden bana da sıktı. Canım zamanla çok yanmaya başladı. Gerçek hayatta hiç kurşun yemedim acısını hiç bilmem ama rüyamda hissettim. Sonra uyandım. Şimdiden teşekkürler. 23 yaşında öğrenciyim, bekar, kadın. Biraz üzgünüm bu aralar ve stresli.

Rüyada Plaja Gitmek Tabiri

Buse merhaba. Rüyada plaja gittiğini görmek rüyayı gören kişinin iç dünyasında huzur arayışı içinde olduğunu ve bir manevi iç hesaplaşma yaşadığını işaret eder. Rüyada ünlü birini görmek, ünlü biriyle karşılaşmak, ünlüyle konuşmak yakın bir zamanda rüya sahibinin bazı olaylar nedeniyle çok mutlu olacağına, umutlarının artacağına delalet ederken öte yandan da kişinin çevresi tarafından daha fazla beğenilmek – takdir edilmek isteğini ifade eder.

Rüyanın devamında gelişen olaylar senin şu anda yaşadığın huzursuzluğun aslında kendinden kaynaklanmadığını tamamen çevrendeki dedikodu, iftira, çekişmelerden meydana geldiğini anlatmakta ve bu durumun bazı zamanlar bilinçaltındaki bazı korku ve endişelerin açığa çıkmasına neden olduğunu anlatmakta ve bazı zamanlar gereksiz yere acılar yaşadığını göstermektedir.

Bu rüya belki de senin bu durumun farkına varmanı ve ona göre tedbir alıp, çevre şartlarından mümkün olduğunca az etkilenmenin yolunu araştırmanı tavsiye ediyor olabilir, çare olarak da manevi yönünü daha da zenginleştirmeyi işaret edebilir. Daha az kaygılı günler dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir