Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Plajda Timsah Görmek

Rüyada plajda timsah neye işaret eder?

Rüyamda plajda timsah gördüm. Rüyamda plaj gibi bir yerdeydim, yanımda babam da vardı sonra denizin biraz ötesinde yani denizin ortasında kayalıklar vardı, babam “oraya gidicem” diye tutturdu, bende “gitme” dedim ama o yinede gitti.

Sonra o kayalıkların orada denizde bir timsah vardı ve ben onu gördükten sonra babam o kayalıklara varmış ve timsah onu ya boğmuş ya da öldürmüştü ki bana boğdu gibi geliyor, her neyse sonra ben bir çarşının içindeydim ve babamda yanımdaydı ve o timsah siyah elbiseli orta yaşlı bir kadına dönüşmüştü ve ondan ben dahi o çarşıdakiler korkup kaçışmaya başladılar bende tabii. ve bu rüyadan sonra bir rüya daha ,kız kulesini gördüm ve içine girdim öyle pek bir şey yapmadım ama bu gördüğüm rüyaların anlamını gerçekten merak ediyorum beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Kimden: mikail
Cinsiyetiniz:erkek
Yaşınız:16
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: endişeli
Anahtar kelimeler: insana dönüşen timsah

Rüyada plajda timsah görmek yorumu

Mikail selam, gördüğün rüyalar yorumlanabilir, değerli rüyalar değil.

Rüyada plaj görmek iç dünyanızda huzur arayışınızı, manevi bir muhasebe yaşayacağını işaret eder. Rüyada timsah görmek Hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsahlar, aynı zamanda kalın derili olup, duyarsızlığı gösterirler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada timsah görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Plajda Timsah Görmek” için 4 yanıt

Timsahtan kaçtığını rüyada görmek
İyi günler, bugün ilginç bir rüya gördüm, rüyamda bir timsah var ve sürekli bu timsahtan kaçıyorum, timsah bir ara suya kapılıyor ama tekrar çıkıp geliyor, ben ondan kaçıyorum yine , bana zarar veremiyor ama bir bakıyorum küçük bir kız çocuğu 11 12 yaşlarında elinde bir bıçak ve o bıçağı sürekli bana fırlatıyor, sol elimden yaralanıyorum, sonra yine fırlatıyor, kafamdan da yaralanıyorum ama ikisinden de kan akmıyor.
O kız bile rüyada beni çok korkutuyor, yanında bir de erkek çocuk var ama o bir şey yapmıyor, öylece bekliyor sadece, rüyam bu kadar yorumlayacak olanlara şimdiden çok teşekkür ediyorum
Takma isim : yeşim
Yaşınız : 22
Cinsiyetiniz : Kadın
Medeni durum : Nişanlı – sözlü
Ruh haliniz : ne mutlu ne mutsuz
Anahtar kelime : bıçaklanma, timsahtan kaçmak

Yeşim merhaba,
Timsahtan korkmak, timsahtan kaçmak, timsahtan korktuğunu, timsahtan kaçtığını görmek, sizin herhangi bir durum karşısına olaya daha farklı bir biçimde yaklaşmanız gerektiğini işaret eder. Bu rüya aynı zamanda sizin hayattaki maddi ve manevi değerleri birbirinden ayırt edebilme yeteneğine sahip olduğunuzu belirtir.
Timsahın saldırısı, bu rüya hayatı ve bilinç altının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret eder. Bakınız timsah tabiri.
Bıçak görmeniz hayırlı değildir. Bu konuda detaylı bilgiyi bıçak rüya tabiri sayfasında inceleyebilirsiniz.

Rüyada beyaz timsah görmek
Eski arkadaşlarımın olduğu düğün gibi bir organizasyonda, beyaz bir timsah gördüm ama ona yaklaşımım evcil hayvan gibiydi ve çevrede de kimse korkmuyordu.
Sonra birden timsah siyaha dönüştü ve irkildim. Ne yapsam diye düşünürken timsah ortadan kayboldu.

Fulya merhaba, rüyada timsah görmek hile, ihanet ve gizli içgüdüleri sembolize eder. Olaylara başka bir açıdan bakmanız gerektiğini işaret eden bir uyarıdır. Timsahlar, aynı zamanda kalın derili olup, duyarsızlığı gösterirler. Timsahın siyaha dönüşmesi, ortadan kaybolması çevrenizde değişen tehlikelere karşı uyanık olmak gerektiğini temsil eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir