Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Plaka Görmek

Rüyada plaka görmek neye delalettir?

Rüyada plaka görmekBu rüyayı uyandığım an yazmaya karar verdim ve yazıyorum. Gece rüyamda bir hırsız gördüm, bir Audi arabayı çalıyordu, gözümün önünde. Evimin tam karşısında park edilmiş turkuaz Audi’yi çalıyordu ancak ben plakasını almıştım ki gariplik orada zaten. Plaka 34 39 2888 idi?

Ardından biraz oyalanıyordum ki bizim şeride polis gelmişti, başka bir nedenden ötürü. Gidip onunla konuştum plakayı ona verdim ve bana ne olursa olsun sınavda kopya çekmemem gerektiğini söyledi. (Ayın sekizinde sınavım var.) Ardından, onu onaylayıp şikayetimi dikkate almalarını söyledim ki o an karşından arkadaşlarım geliyordu. Yanlarında hoşlandığım fakat arkadaş olduğumuz çocuk da vardı.
Bu rüya ne demek ne anlama gelir sınavıma iki gün kaldi, merak ediyorum, onunla ilgili bir şey mi? Lütfen yardımcı olun.

Rüyada plaka görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada plaka görmek, özgürlük ve özgürlüğü korumak için çalışmayı temsil eder. Plakada yazanları net olarak görürseniz bu sizin ilerideki yaşamınızda yaşamak istediğiniz yer hakkında ipucu verebilir. Burada anılan plaka kelimesi araç plakası, araba plakası, otomobil plakası, kamyon, tır plakaları, motor, bisiklet plakası anlamındadır.

“Rüyada Plaka Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda 2 ay önce ayrıldığım ve şu an başkasıyla olduğunu öğrendim eski sevgilimin nişanlandığını gördüm. Nişanlandığı kişinin karşısına geçerek “siz evlenemezsiniz, o hala beni seviyor” diyordum. kızın adı Merve idi ve açıkçası benden çirkindi. Ben o cümleyi söyledikten sonra eski sevgilim beni bir arabayla takip ediyordu, bense koşuyordum fakat ondan daha hızlıydım. Arabanın plakası 56 xx 576 ydı. Koşarken birden bir eve giriyordum. O evde de eski sevgilimin annesi, babası ve kardeşleri vardı. Hep beraber oturup yemek yiyorduk. 22, Kadın, Bekar, Öğrenci.
Not: plakanın harfleri editör tarafından kapatılmıştır.

Rüyanız temel olarak eski sevgili rüyasıdır. Lütfen rüyada eski sevgili sayfasını okuyunuz. Rüyanızda sıra dışı olan konu eski sevgilinizin sizi takip ettiği plakanın bilgileri olup, rüyada görülen harf, sayı ya da plaka bilgileri bazı zamanlar önemli bilgi verebilir. Lütfen 56 yani Siirt’in sizin için bir anlamı var mı düşünün. Benzer şekilde ortadaki harfler ile 576 sayısının bir anlamı var mı düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir