Rüyada Plaka Görmek

Rüyada plaka görmek neye delalettir?

Rüyada plaka görmekBu rüyayı uyandığım an yazmaya karar verdim ve yazıyorum. Gece rüyamda bir hırsız gördüm, bir Audi arabayı çalıyordu, gözümün önünde. Evimin tam karşısında park edilmiş turkuaz Audi’yi çalıyordu ancak ben plakasını almıştım ki gariplik orada zaten. Plaka 34 39 2888 idi?

Ardından biraz oyalanıyordum ki bizim şeride polis gelmişti, başka bir nedenden ötürü. Gidip onunla konuştum plakayı ona verdim ve bana ne olursa olsun sınavda kopya çekmemem gerektiğini söyledi. (Ayın sekizinde sınavım var.) Ardından, onu onaylayıp şikayetimi dikkate almalarını söyledim ki o an karşından arkadaşlarım geliyordu. Yanlarında hoşlandığım fakat arkadaş olduğumuz çocuk da vardı.
Bu rüya ne demek ne anlama gelir sınavıma iki gün kaldi, merak ediyorum, onunla ilgili bir şey mi? Lütfen yardımcı olun.

Rüyada plaka görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada plaka görmek, özgürlük ve özgürlüğü korumak için çalışmayı temsil eder. Plakada yazanları net olarak görürseniz bu sizin ilerideki yaşamınızda yaşamak istediğiniz yer hakkında ipucu verebilir. Burada anılan plaka kelimesi araç plakası, araba plakası, otomobil plakası, kamyon, tır plakaları, motor, bisiklet plakası anlamındadır.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir