Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Plasenta Görmek

Rüyada plasenta görmek nedir?

Merhaba. Rüyamda, yere uzanarak yatıyorum. Tekir, gri kedi var, kedi hamileymiş. Gelip tam kafamın üstünde duruyor. Bir geriliyor, kendini kasıp arka arkaya doğuruyor, kafamda otururken. Kalkamıyorum yerimden rahatsız etmeyeyim diye ama her yerim batıyor. Plasentası falan yüzüme gözüme bulaşıyor böyle çamur gibi rengi. Kırmızı değil.

Hemen banyoya koşup temizliyorum üstümü. Bir sürü doğurduğunu biliyorum ama görmedim yavrularını. Ben evli bir bayanım bu arada. Şu sıralar çocuk istiyoruz. Bununla ilgili olabilir mi özellikle merak ettim. Teşekkürler.

Rüyada plasenta görmek yorumu

spike selam,

Rüyada hamile kedi görmek kadınlar için kadınlık, annelik dürtüsünün doruk seviyelerine çıktığı bir dönemi, erkekler için daha sevecen, anlayışlı bir yaşam evresine girdiğini işaret eder.

Rüyada plasenta görmek Bazı gereksiz yükleri bırakmak gerektiğini, bağımlılıktan kurtulmak ve diğer insanlara güvenmek gerektiğini ifade eder.

“Rüyada Plasenta Görmek” için 2 yanıt

Sayın Yorumcu
Gördüğüm rüya o zaman bilinçaltımdan kaynaklanıyor, çocuk istediğim için. Hamile olma ihtimalimi göstermiyor sanırım. Heveslenmiştim. Teşekkürler yorumunuz için. İyi çalışmalar

Rüyamda üc kez doğum yapiyorum. Hepsi de ikiz dogum.Doğan bebeklerin plasentasini şöyle elimle kopariyorum ve boylece temizlenmiş oluyorlar. Seviyorum onlari.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir