Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Plastik Ayakkabı Görmek

Rüyada plastik ayakkabı neye işarettir?

Merhaba ben 18 yasindayim ve bekarim, sinava hazirlaniyorum ve ailevi olarak biraz zor zamanlardan geciyorum. Ruyamda kendi ayakkabimi kaybettigimi ve arayıp durduğumu gordum. Bu zaten benim gunluk hayatta da giydigim bir ayakkabı ve aradigim yer sanki bir kapi onu gibiydi, merdiven gibi. Orada bir sürü ayakkabi vardı, en son kendi ayakkabi bulamadim ve baskalari bana plastik bir ayakkabı gostererek bunun benim oldugunu soylediler.

Ruyalarini cok hatirlamayan bir insan oldugum icin bunun yorumuna hemen internetten baktim ve cok kotu anlamlara geldigini okudum (ayakkabi kaybetmenin) yardimci olursaniz cok sevinirim.

Rüyada plastik ayakkabı görmek yorumu

Rumeysa merhaba, ayakkabı rüyaları genel olarak iyiye yorulmaz, bu konuda geniş açıklama rüyada ayakkabı görmek sayfasında yer almaktadır, lütfen inceleyin. Sayfada anlatıldığı gibi rüyada ayakkabı kaybettiğini görmek rüyayı gören kişinin kendi kimliği ile sorunları olduğunu, halen kim olduğunu anlamaya çalıştığını simgeler. Rüyada ayakkabı kaybetmek oldukça önemli bir rüya olup gerçek yaşamda çözülmesi hemen hemen imkansız olarak gördüğü bir sorun yaşadığı zamanlarda görülür ve bu düşüncenin onu umutsuzluğa ittiğini gösterir. Bu rüyanın bir başka tabiri ise içinde bulunduğunuz kafa karışıklığından bir önce sıyrılın ve hedeflerinize odaklanın şeklinde yorumlanır.

Rüyada ayakkabı aradığını görmek kişinin benlik saygısı ve kendine güven eksikliği yaşadığını gösterir. Öz-kimliği konusunda sorunlarıyla ilgilenmek ve onları çözmek gerektiğini ifade eder. Bu rüya aynı zamanda yoksulluk, mobilite eksikliği, yanlış anlamayı da temsil edebilir.

Rüyanın sonunda orada bulunanların size bir plastik ayakkabı vermeleri ilginç, çünkü bu günlük yaşamda karşılaşılmayan bir durumdur. Kauçuk ayakkabı, lastik ayakkabı, deri ve kösele ayakkabı bilinen türlerdir ama plastik pek yaygın değildir. Rüyada plastik ayakkabı görmek rüya sahibinin bu güne kadar önündeki ufak sıkıntılarla uğraşmaktan kendisi için daha önemli olan esas mesele ile uğraşamadığını simgeler. Rüyada plastik ayakkabı giymek kişinin günlük yaşamında önünde bir mesele olduğunu ve bunları önem sırasına göre değerlendirip, birer birer çözmesi gerektiğini belirtir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir