Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Plastik Görmek

Rüyada plastik görmek neye işaret eder?

Ben 20 yaşında bir üniversite öğrencisiyim. Dün okuldan geldim biraz uyuyim dedim saat öğleden sonra 4 gibiydi. Sakalım uzundu 1 cm gibi düzeltmesiz. Rüyamda amcamın plastik fıstık getirdiğini gördüm. Babam amcam diğer amcam filan biraz kalabalıktık. Fıstığın rengi sarı olanlar da vardı normal fıstık renginde olanlarda vardı daha koyu ve yeşile dönük olanlarda vardı. Tadı aynı gerçek fıstık gibiydi ama gerçek olmadığı hem tadından hemde ağızdaki dokunma hissinden anlaşılıyordu. Ben o kalabalık ortamda yedim sonra işte tabaklar kaldırıldı zaman geçti sonra ben mutfağa gidip tekrar tabakta kalanlardan yedim.

Mutlu hissettiğim bir rüyaydi başlarda ama sonra işler karıştı o gece yattık halamlarda, sabah uyandım, aynada yüzümün sol tarafındaki sakallar makineyle kısaltılmış ama keçi sakal için özel ayrılmış gibi yani sol taraf kısaltılmış ama dudaklarımın kenarından aşağı, yüzümün sağ tarafı ve çenemin altına dikkat edilerek dokunulmamış.

Sonra kız kardeşimden bana traş bıçağı alması için markete gitmesini söyledim. O da top şakala çok kızar yüzüme bakınca kızdı tartıştık ve markete gitti. Halamlardayken bizim evde olduk biz ben balkondan bakim dedim nerde kaldı diye bi baktım bizim zemin katta bi dükkan var dışarda tentesi var o tentenin üzerine çıkmış başına bi şemsiye almış yukardan görmesinler diye sigara içiyor. Tam ben bakıma o tenteden aşağı düşüyordu. Balkondan bağırdım sonra 1 kattaki komşunun evinde buluştuk. Yanımızda kuzenlerimizde oluverdi. Ben bağırdım çağırdım. O sanki hiç umursamıyormuş gibiydi.

Rüyada plastik görmek neye yorumlanır?

Rüyada plastik görmek, plastik nesneler sizin dürüst davranmadığınızı, olayları kendi menfaatleriniz doğrultusunda değerlendirdiğinizi, yapay ve / veya duyarsız, sahte bir dış görünüşe sahip olduğunuzu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir