Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Plastik Kaşık Görmek

Rüyada plastik kaşık neye işarettir?

Rüyada plastik kaşık görmekMerhaba. Ben annemi iki sene önce kaybettim, önceleri sık sık rüyama girerdi şimdilerde fazla girmiyor ama bu gece rüyama girdi, önceleri annemi rüyamda iyi görürdüm, şimdi ise bizim ona olan özlemimiz yüzünden iyi olmadığını ve bizi üzgün gördüğünü bu yüzden şikayetçi olarak gördüm.

Annem rüyamda bir yatağın içinde hasta yatıyordu, yatağın içinde plastik kaşık ve çatallar vardı, anneme sarılarak onu çok özlediğimi, onun yatağına girip yatmak istediğimi söylüyorum, yatağını açıyorum, çatallar ve kaşıklardan bana yatakta yer yok ve annem yatağına beni kabul etmiyor, sadece ayak ucunda babama yer veriyor, babam ve annem aynı yatakta yatıyorlar ve bana nasihat ediyor, annem bana “babana abine söyle üzülmesinler, ben bu kapının deliğinden onları her zaman görüyorum ve benim öldüğüm için çok üzgünler, onlara söyle üzülmesinler, onlar üzüldükçe bende üzülüyorum” diyor, bana “helede babana söyle duvara yaslanıp benim için üzüldüğünü gördüğümde kahroluyorum” dedi, babam yaşıyor hayatta admin bana yardımcı ol. Ölmüş anneden nasihat dinlemek ve çatalların kaşıkların işareti nedir?

Rüyada plastik kaşık görmek yorumu

Sevgili Müberra, görmüş olduğun rüyanın ana unsuru temel olarak rahmetli anneni görmek, onun hasta olması ve aranızda geçen konuşmalardır. Bu konuda geniş bilgi ölmüş anneyi rüyada görmek analizi sayfasında yer almaktadır. Lütfen sayfayı inceleyin. Rüyada plastik kaşık ve çatalların yer alması ve sayılarının çok olması gerçekten çok ilginç, bunun önemli bir anlam taşıdığını düşünüyorum

Rüyada plastik kaşık görmek kişinin beslenme alışkanlıkları açısında tehlikeli şeyler yaptığını anlatır ve plastikten yapılmış kaşık kullanmak, plastik kaşık kullandığını görmek hızlı yemek yeme alışkanlığınız olduğunu ve bu huyunuzun sağlığınızı olumsuz etkilediğini, etkileyeceğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir