Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Platonik Aşk Görmek

Rüyada platonik aşk görmek neye işaret eder?

Rüya detayı: aynı gece platonik olarak aşık olduğum kızla aynı rüyayı gördük. Rüyada el ele tutuşmuş vaziyette okulumuzda tanımadığımız insanlar arasında koşuşturuyorduk. Sizce nedir yorumu ve kısa sürede yanıtlarsanız sevinirim.

Rüyada platonik aşk görmek nasıl yorumlanır?

Mert selam. Rüyada platonik aşk, tek taraflı aşk ya da karşılıksız aşk görmek rüya sahibinin reel yaşamında daha fazla sevilmeye ihtiyaç duyduğunu, sevmek ve sevilmek istediğini, içinde olduğu yalnızlıktan kurtulmak arzusunu temsil eder. Bu konuda rüyada platonik sevgiliyi görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

Rüyada el ele tutuşmak görülen kişi ile birlikte açıklanır ve rüya sahibinin o kişiyle alakalı bir sorunu çözeceğini ya da sıkıntıyı birlikte aşacağını anlatır. Yani sevgili ile el ele tutuştuğunu görmek karşılıklı daha anlayışlı davranarak karşınızdaki bir sorunu aşacağını göstermektedir. Rüya ayrıntıları : aynı rüyayı görmek, yabancı insanlar, el ele tutuşmak.

“Rüyada Platonik Aşk Görmek” için 2 yanıt

Ruyada 2 yıldır kendisine ilgi duyduğum ve dini nedenlerden dolayı açılmak için uygun zamanı beklediğim bir bayanı gördüm, el ele tutuşuyorduk, sonra bir yere doğru gidiyorduk. Ondan önce köydeki yakınlarımdan bir iki kişi gördüm, onlarla bir şeyler yapmaya çalışıyorduk, sonra bir duvarın etrafında döndüm, camiye gidip gelmiş gibiydim. Yerde lastik izlerinden açılmış kuru çamur vardı, sonra o bayanı gördüm, onunla beraber bir yere doğru gidiyorduk, sonra sevgili gibi el ele tutuştuk, bende koluna girmeye çalıştım o da “olmaz bak böyle” dedi elimi tuttu tekrar. Sonra bana sigara uzattı, kendisine “sigara içiyor muydun” diye sordum sonra baş örtüsünün altından saçlarının dışarı çıkmış vaziyete olduğunu gördüm, saçları da sarıydı. Sonra demir merdivenlerden 2-3 metre yükseklikte bir yere çıktık oradan ben atladım onu hatırlamıyorum sanki bir lisenin yanına gitmiş gibiydik rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim, bekliyor olacağım Vesselam.

Rüyada platonik sevdiğim kişinin evindeyim onu görüyorum ağlıyor bir anda evden çıktı sonra birine neyi olduğunu sordum iflas etmiş bir süre sonra dönüyor eve ben üstündeki montu alıyorum dolaba asıyorum sonra ben çağırıyor babası ile topaç oynuyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir