Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Platonik Sevgiliyi Görmek

Rüyada platonik aşkla sevdiği adamı görmek neye işaret eder?

Merhaba. Ben iki sene önce bir adamla karşılaştım, toplam dört defa gördük birbirimizi ve göz teması kurduk sadece. Onun dışında bir tanışıklığımız olmadı. Ondan sonra unuttum ben onu haliyle o da beni ta ki bir rüya görene kadar. Ablamın mezuniyeti için şehir dışına çıktım ve bir arkadaşının evinde uyudum o gece. Sabaha karşı tek bir rüya, etkisi o kadar büyüktü ki.

Rüyamda bir göl kenarındaydım havada sis vardı, birden karşımda o adam belirdi, gözleri kapalı uykudaydı ona sımsıkı sarılıp uyandırmaya çalışıyordum ve birden gözlerini açıp beni gördü. İlk önce sarılmadı, ona çok ulaşmaya çalıştığımı söyleyip ağlar gibi oldum, sonra boynundan öptüm, o da bana “bir daha benimle oynama” deyip, bütün gücü ve vücuduyla sımsıkı sarıp kucağına aldı ve sonsuz bir yol boyunca taşıyordu, ben ise o sırada onu öpücüklere boğuyordum. Daha sonra renkli ve güzel ayakkabılar görüyordum. Birden gözlerimi açtım ve tavana baktığımda bunun rüya olduğuna inanamadım ve etkisinden uzun süre kurtulamadım yani o derece gerçekçiydi ve o günden beri o adam aklımdan, kalbimden çıkmıyor.

Unutulan platonik aşkı birden bu şekilde görmemi hiç anlamadım ki onunla karşılaşmamız düşük bir ihtimal diye düşünüyorum. Hatta şu an birlikte olduğu bir kadın var. Yorumunuzu bekliyor ve bu güzel site ve hizmetleriniz için teşekkür ediyorum. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada platonik aşkını görmek yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüya gerçek hayatında yaşadığın yalnızlık, sevme ve sevilme isteği ile kişisel gelişiminin uykuna yansımalarını göstermektedir. Rüyada göl kenarı görmek bir iç hesaplaşma yaşanacağını temsil ederken, göl kenarında olduğunu görmen bu hesaplaşmayı şu anda yaşamakta olduğunu göstermektedir.

Rüyada platonik aşkını görmek yani rüyada karşılıksız sevdiğin kişiyi görmek reel hayatınızda gerçek sevgiye ve aşka muhtaç olduğunu, sevmek ve sevilmek istediğinizi temsil eder.

Rüyada birinin boynunu öpmek veya boynundan öpülmek tutku ve şehvet ifade eder, bu konuda öpüşmek rüya tabirleri sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Rüyada kucaklanmak, birinin kucağına oturmak, başkasının kucağına oturduğunu görmek daha fazla sevgi ihtiyacını gösterir.

“Rüyada Platonik Sevgiliyi Görmek” için 4 yanıt

Ben birini çok seviyorum hemde çok aşırı ama ona açılmadım onu sevdiğimi de biliyor, neyse rüyada dükkan gibi bir yerdeyiz birisi ona hayırlı olsun evlenmişsin diyor bende duyunca kahroluyorum anlamı nedir çok takıldım bu rüyaya yaş 21

Rüyanız beyninizin iyileştirici fonksiyonunu göstermektedir. İnsan beyni, uykuda insanın olmasını istediği senaryoları canlandırarak kişinin kendini iyi hissetmesini sağlayabilmektedir.

Rüyamda ortaokul yıllarinda platonik olarak hoşlandığım çocuğu gördüm, okuldayken ondan hoşlandığımı duymuştu. Güya ben denize düşüyorum o ve kardesim beni kurtariyorlar. Sonra oturmuşuz konuşuyoruz bana diyor ki seninle artık şu meseleye açıklık getirelim. Ondan hoslanmamdan bahsediyor ben şaşırıyorum hemde kardeşimin yanında diyor bunu. Diyor ki seni arkadaş olarak görüyorum aramızda bir şey yok tarzı şeyler. Aramız bozulmasin istiyorum diyor arkadas kalalim bende bunu duyunca ona eskisi gibi değilim unuttum falan diyorum. Ama üzgünüm belli etmiyorum. Sonra bana bir kızın resmini gösteriyor yanında çocuk olan birini sevdigim kadın bu diyor bu da çocuğumuz olacak diyor. O cocuk kızın onceki eşindenmis ama o kabul ediyor. O an kalbimden siliyor gibi oluyorum tam vazgeçiyorum ona açıklama yapmaya devam ediyorum sonra bir anda beni öpüyor. Bana başka bir şeyler gösteriyor sonra sen beni anla diyor. Gösterdiği şeylere göre bana şaka yapmış oyle bir sey yokmuş bana itiraf ederken bunu kullanmak istemiş. Ben çok şaşırıyorum ve mutlu oluyorum. öğrenci 23.

Bende rüyamda yıllardır karşılıksız sevdiğim bir kızı gördüm.Başka bir şehirden gelmişlerdi,yanında akrabalarım vardı.2 gün bizde kalcaklardı.Benle hiç konuşmadı,Bende onun yanına gitmeye utandım uzaktan her fırsatta bakmaya çalıştım.Bu ne anlama geliyor..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir