Rüyada Platonik Sevgiliyi Görmek

Rüyada platonik aşkla sevdiği adamı görmek neye işaret eder?

Merhaba. Ben iki sene önce bir adamla karşılaştım, toplam dört defa gördük birbirimizi ve göz teması kurduk sadece. Onun dışında bir tanışıklığımız olmadı. Ondan sonra unuttum ben onu haliyle o da beni ta ki bir rüya görene kadar. Ablamın mezuniyeti için şehir dışına çıktım ve bir arkadaşının evinde uyudum o gece. Sabaha karşı tek bir rüya, etkisi o kadar büyüktü ki.

Rüyamda bir göl kenarındaydım havada sis vardı, birden karşımda o adam belirdi, gözleri kapalı uykudaydı ona sımsıkı sarılıp uyandırmaya çalışıyordum ve birden gözlerini açıp beni gördü. İlk önce sarılmadı, ona çok ulaşmaya çalıştığımı söyleyip ağlar gibi oldum, sonra boynundan öptüm, o da bana “bir daha benimle oynama” deyip, bütün gücü ve vücuduyla sımsıkı sarıp kucağına aldı ve sonsuz bir yol boyunca taşıyordu, ben ise o sırada onu öpücüklere boğuyordum. Daha sonra renkli ve güzel ayakkabılar görüyordum. Birden gözlerimi açtım ve tavana baktığımda bunun rüya olduğuna inanamadım ve etkisinden uzun süre kurtulamadım yani o derece gerçekçiydi ve o günden beri o adam aklımdan, kalbimden çıkmıyor.

Unutulan platonik aşkı birden bu şekilde görmemi hiç anlamadım ki onunla karşılaşmamız düşük bir ihtimal diye düşünüyorum. Hatta şu an birlikte olduğu bir kadın var. Yorumunuzu bekliyor ve bu güzel site ve hizmetleriniz için teşekkür ediyorum. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Rüyada platonik aşkını görmek yorumu

Değerli okurum, gördüğün rüya gerçek hayatında yaşadığın yalnızlık, sevme ve sevilme isteği ile kişisel gelişiminin uykuna yansımalarını göstermektedir. Rüyada göl kenarı görmek bir iç hesaplaşma yaşanacağını temsil ederken, göl kenarında olduğunu görmen bu hesaplaşmayı şu anda yaşamakta olduğunu göstermektedir.

Rüyada platonik aşkını görmek yani rüyada karşılıksız sevdiğin kişiyi görmek reel hayatınızda gerçek sevgiye ve aşka muhtaç olduğunu, sevmek ve sevilmek istediğinizi temsil eder.

Rüyada birinin boynunu öpmek veya boynundan öpülmek tutku ve şehvet ifade eder, bu konuda öpüşmek rüya tabirleri sayfasında daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Rüyada kucaklanmak, birinin kucağına oturmak, başkasının kucağına oturduğunu görmek daha fazla sevgi ihtiyacını gösterir.

4 Comments

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir