Kategoriler
Giyim Rüyaları

Rüyada Podyumda Yürümek

Rüyada podyumda yürümek ne demektir?

Rüyamda Adriana Lima nın giydiği bir gelinliği giyiyordum ve podyuma çıkıp yürüdüm, çok kalabalık bir defileydi , sevdiğim çocukta karşıda bir sahnede oturmuş beni izliyordu. Bunun manası neye işarettir?

Rüyada podyumda yürümek neye yorulur?

Rüyada gelinlik giymek şu anki medeni haliniz, gelinliğin durumu ve rengi, içinde bulunduğunuz ruh hali ile diğer duygu ve düşünceleriniz bir arada ele alınarak analiz edilir. Rüyada yeni, şık, temiz bir gelinlik giymek olumlu mesajlar verir, hayatın güzel yönde gelişmesini sağlayacak olayların başlangıcını gösterir.

Rüyada podyumda yürümek, mankenler gibi yürüdüğünü görmek güveninizi yeniden kazandığınızı gösterir. İlginin üzerinizde olmasından hoşlandığınızı ifade eder.

Sevdiğin çocuğun da orada olması, sevgiliyi görmek ise senin kendinle barışık, mutlu bir ruh haline sahip olduğunu göstermektedir.

“Rüyada Podyumda Yürümek” için bir yanıt

Sevdiği kız ile yürümek
Rüyamda sevdiğim kız ile yürüyoruz, arkama dönüp baktığımda beni seven kızı görüyorum ve hemen başımı çeviriyorum, o sırada sevdiğim kız şarkı söylüyor, sesi ise çok güzeldi, şu anda ayrıyız ama hala konuşuyoruz bu neye işarettir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir