Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Poğaça Yapmak

Rüyada poğaça yaptığını görmek neye delalet eder?

Rüyamda sevdiğim adama kepekli un ile poğaça yapacakmışım. Unun içerisine içerisine malzemeleri koyup hamurunu yoğurdum, kocaman bir hamur oldu. Yorumunuzu bekliyor, saygılar sunuyorum

 Rüyada poğaça yapmak yorumu

Büşra merhaba, rüyanızın ana unsurları; sevdiğin adamı görmek ve poğaça pişirmektir: Rüyada sevdiğin adamı görmek aslında rüya sahibi kişinin durumunu anlatır ve onun kendisiyle barışık olduğunu, sevmeyi ve sevilmeyi, mutlu olmayı hak ettiğini gösterir.

Rüyada poğaça yaptığını görmek rüyayı gören insanın kendisi veya bir yakınına faydası dokunacak gelişmelere sebep olacak hayırlı ve iyi bir kalabalığa girmesine, orada mutlu ve sevgi  dolu insanlarla tanışmasına delalet eder. Rüyada poğaça yapmak aynı zamanda kutlama gibi bir günde toplanan kişilerle birlikte güzel vakit geçirmeye de rivayet edilir.

Rüyanızda ilginç bir şekilde poğaça pişirmek için kullanılan malzemeler ve nasıl pişirdiğinizde geçmekte ki bunlarında sizin hakkınızda bir mesajı olabilir.

Rüyada un görmek helal mal ve kazanca işarettir, rüyada un bolluk, bereket, hayırlı para, zenginlik, fazla gelirdir. Rüyada hamur yoğurduğunu görmek, gören kimsenin kendi gayreti sayesinde başarıya gideceğine ve tek başına atılım yaparak istediği konuma geleceğine rivayet edilir. Hamurun güzel kabarması ulaşacağınız başarının size hayırlar getireceğini, her şeyin güzel olacağını gösterir.

“Rüyada Poğaça Yapmak” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda poğaça hamuru yoğuruyordum. Kabardıktan sonra önce fırında pişirip sonra yağda kızartıyordum. Yorumunuzu bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir