Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Poker Görmek

Rüyada poker oynamak neye delalet eder?

Rüyamda Las Vegas’a gitmişim, isteyerek bir yerde bulunuyorum, galiba isteyerek oluyordum ve beni bir yere alıyorlardı, orada poker oynuyorduk, anlattığım yer hastahanede olabilir. Sonra ben bağıra bağıra korka korka kaçmaya çalışıyordum, bir arkadaşım var onun ismini söyleye söyleye kaçıyordum, çok samimi arkadaşım kendisi, arkamdan doktor gibi biri koşarak geliyordu uyandım.

Rüyada poker görmek yorumu

Rüyada Las Vegas’ı görmek aşırı hoş görü ifade eder, size hayatınızın kimi alanlarında kimi konularda daha tedbirli olmanız gerektiğini işaret eder. Las Vegas’ta olmak iyi bir karar için tüm duygusal karmaşa ve kaoslardan uzak olmanız gerektiğini belirtir.

Rüyada poker oynamak, poker oynadığını görmek uyanık hayatınızda bir durum veya olay karşısında hatasız strateji ve dikkatli bir planlama yapmak zorunda olduğunuzu temsil eder. Poker oynadığın yerden kaçmaya çalışmanız ise geçmişten gelen bir korku yada endişenin izlerini hala taşıdığınızı ve ondan her ne kadar kurtulmak isteseniz de kurtulamadığını temsil etmektedir.

Pokerde kazanmak, pokerde kazandığını görmek karşı cinsten birinin dikkatini çekmeye çalıştığınızı ancak yanlış metot kullandığınızı işaret eder. Pokerde kaybetmek, pokerde kaybettiğini görmek gerçek hayatınızda bir eyleme geçmeden önce iyice düşünmeniz, sonuçlarını öngörebilmek gerektiğini aksi takdirde çok zor durumlarda kalabileceğinizi simgeler. Rüyada Hold’em poker, Texas Poker, Las Vegas Poker, Cyprus Poker aynı anlamlara sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir