Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Poker Masası Görmek

Rüyada poker masası görmek neye delalet eder?

Uykumdan üç kez uyandım ve üçünde de başka rüyalar gördüm. İlk rüyamda benimle konuşan birisiyle evlenmiş olduğumu gördüm. İkincisi ise hoşlandığım çocukla bir cenaze de öpüşüyordum, fakat bunda biraz farklı idi. Çünkü ilk beni sinir etmek için en yakın arkadaşımla yakınlaşıyor ama sonradan planladığını söylüyor ve barışıyoruz. Şak diye öpüyor ve bir adam bize “cenazede bari yapmayın, ayıptır” tarzında konuşuyor.

Üçüncüsünde ise kaan adında bir çocuk var, rack falan dinliyor. İlk önce onu kör sanıyorum ama gözleri görüyormuş, poker masasında onunla beraber oluyorum. Bana bu üçünü açıklar mısınız ?

Rüyada poker masası görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada poker masası görmek, poker masasında oturmak, poker masasında oturduğunu görmek (poker oynayıp – oynamamak önemli değil) yaşamınızda bir belirsizlik olduğunu ifade etmektedir. Bu rüya bazen bir şansa ihtiyacınız olduğunu gösterebilir.

Gördüğün rüyalar cinsel yaşamında arzularının tepe noktaya çıktığını, halk arası tabirle duvarlara tırmanmakta olduğunu simgelemektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada masa görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir