Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Polis Arabası Görmek

Rüyada polis arabası neye işarettir?

Merhabalar, Çok alakasız, saçma ve komik olmasına karşın genede meraktan yazıyorum rüyamı. Ben evliyim iki kızım var ve kız kardeşim hamile, eşimde kuzey güney filmindeki artiste çok benziyor (her ne kadar kötü versiyonu olsa da çok benziyor ) Bu bilgileri vermemdeki neden rüyamın daha iyi anlaşılabilmesi içindi.

Rüyamda gecekonduların olduğu karmaşık dar sokaklar evler birbirine girmişcesine hiçbir düzeni olmayan avluları bahçeleri sokakları birbirine çıkan bir mekandayım ki bu yeri en az senede iki kez görürüm, neyse bu evlerden birine giriyorum kız kardeşimde yanımda ve ona ”onunla konuşmam ve bu işi netleştirmem lazım artık bir karar vermesi gerek”diyorum ve o an hamile olduğumu hissediyorum, onun yanına gidiyorum o dediğim kıvanç tatlıtuğ, ona “artık bir karar ver beni seviyor musun, bak ben hamileyim ne olacak şimdi” diyorum, oda ”seni seviyorum ama ben buyum düzenli bir ilişki yaşayamam diyor” ve ona kızıp oradan ayrılıyorum kardeşimle.

Birden kendimi sanki yeni yapılmış çimleri bile olmayan yan yolları yüksek tepecikli bir kara yolunda buluyorum, ilginçtir ki yolda ne insan ne araba var, upuzun kıvrımlarını gördüğüm sanki yüksek bir yerden ufuklara bakarsınız da tüm vadiyi görürsünüz ya, işte öyle. Neyse o yolda yürürken aynı zamanda kız kardeşime kıvançla ne konuştuğumu anlatıyorken sol tarafımdaki tepede polisler, polis arabaları ve olay yeri inceleme ekibini görüyorum, bir cinayet işlenmiş ve cesedi teşhis etmeye çalışıyorlar, fotoğraf çekiyor parmak izi alıyorlardı, bir ara olay yeri inceleme ekibinden biri cesedi oturur vaziyette kaldırıyor ve toprak döküyor omuzundan aşağı. Uzaktan bakıp kız kardeşime gösteriyorum ve gülüp alay ediyorum “bu ne biçim iş yapıyorlar” diye, neyse yola devam ederken onlara da iyice yaklaştım ve tepenin yukarısında oturur vaziyetteki cesedin neredeyse tam karşısındaydım ve birden gözlerini açtı ve benimle konuşmaya başladı, ne söylediğini ne gariptir hiç hatırlamıyorum, oysaki rüyalarımı çok ayrıntılı ve görçek ötesi görürüm!? neyse sonrasında ani bir hızla uyandım.

Bu rüyamın mantıklı bir açıklaması var mı? yanıtınızı sabırsızlıkla bekliyorum, şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada polis arabası görmek yorumu

Bana sorarsanız, hayatı doğal, tabii yönlerden yaşayın, hayatınızı içinizden geldiği gibi yaşamaya bakın, doğal olun, başkasına özenmeyin. Başkalarını taklit etmeyin, her şeyin doğalını tercih edin. Gerçek olun ve yapmacık hareketlerden sakının, samimi ve içten olun. Her şeyin daha iyiye gideceğine inanın.

Rüyada polis arabası görmek, polis aracı Güç ve Kontrol Arayışını simgeler. Kendi kişisel görüş ve Kontrol arayışınızı temsil eder. Polis aracı tarafından kovalanmak, takip edilmek, kovalandığını görmek, duygusal olarak suçluluk duymak anlamını ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada araba görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Polis Arabası Görmek” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir