Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Polis Görmek

Rüyada polis görmek neyi işaret eder?

Rüyamda bir çok polis ve terörist gördüm. Ben rüyada yoktum. Sanki uzaktan izliyor gibiydim. Bir taksi geldi içinde çocuk vardı, elleri bağlıydı. Polislerin kulağına “beni teröristler” gönderdi dedi. Ama bağırarak ta “ben suçsuzum” dedi. Polisler birbirine baktı. Sonra ileriden bir adam ateş etmeye başladı. Sonra herkes çatıştı. Muhabir vardı. Kameralar küçük ve hareketli olduğu için her yerde olabilir dedi. Sonra kendimi bir oda gibi bir yerde buldum. Teröristler acil servis elamanı kıyafeti giymiş plan yapıyorlardı. Sonra orada bir adamı vurdular ve dışarı çıkıp yardıma geldik deyip polislere yaklaştı. Sonra polisleri vurarak öldürdü.

İsim / Takma isim : buse
Cinsiyetiniz : kız
Medeni durumunuz : bekar
Şu anki ruh haliniz : korkulu
Rüyanızın konusu : polis ve terörist
Anahtar kelimeler : terörist

Rüyada polis görmek nasıl yorumlanır?

Buse merhaba. Gördüğün rüya, günlük hayatında seni öfkelendiren bir olay yaşadığınız ya da tanık olduğunu simgelemektedir.

Rüyada polis görmek aile ve dostlar tarafından iyi korunduğuna işaret olup, güçlü olmak, rakiplerinizi yenmek için gerekli güç ve imkanlara sahip olduğunuzu işaret eder. Rüyada polisi aramak veya polisten yardım istemek kişinin içinde bulunduğu gizli korkular ve endişelerin yersiz olduğunu gösterir ve bunu bilip ona göre davranmak gerektiğine delalet eder. Polis olmak ya da polis olduğunu görmek memur olma arzunuzu, devlette görev alma veya devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye istekli olduğunuzu gösterir. Rüyada polisle konuşmak rakiplerinizi mağlup edeceğinizin işaretidir. Temiz üniformalı polis temiz yüzlü polis güvendir.

Rüyada sivil polis görmek rüya sahibinin çevresinde onun haberi olmadan onun iyiliği ve güvenliği için uğraşan, onun iyiliğini isteyen dostları ve sevdikleri olduğunu ifade ederken aynı zamanda yaşadığı bazı endişelerden bir şeylerin vesile olmasıyla kurtulacağına delalet eder. Rüyada sivil polis olduğunu görmek kişinin kimselere anlatmadığı, sadece kendi zihninde bulunan iş yaşamıyla ilgili arzu ve beklentileri olduğunu temsil eder.

Rüyada  polisten kaçmak veya polisten kaçtığını görmek genelde bir suç işlediğinizi gösterir veya kimi hareketlerinizi kontrol edebilme kabiliyetiniz var ama kendinizi idare edemiyorsunuz manasını taşır. Bazı problemlerden kaçıyorsunuz veya karşınızdaki sorunun ne olduğunu bilmiyorsun şeklinde yorumlanır. Polis tarafından tutuklanmak dikkatli olmanız gerektiğine, etrafınızda tehlike olduğuna işaret eder. Polis tarafından bir nedenden dolayı yakalandığını görmek dürüst ve namuslu bir hayat sürmeye işarettir.

Rüyada polis sireni görmek Güç arayışınızı ifade eder. Polis siren sesi duymak Kendiniz için yüksek hedefler belirlediğinizi, Yeteneklerinizi ve inançlarınızı iyi bir iş için kullanacağınıza delalettir. Rüyada polis akademisi veya polis okulu görmek önünüzdeki yeni arkadaşlıkları, yeni imkan ve fırsatları, yeni iş imkanlarını gösterir. Polis memurunu ateş ederken görmek geçmiş eylemleri ifade eder. Polis tarafından işkence görmek zorluklar yaşamayı, hayatınızda bir çok noktada yavaşlamayı işaret eder.

Rüyada polis arabası görmek ne demektir?
Rüyada polis arabası görmek, polis aracı görülmesi, hayatınızdaki güç ve kontrol arayışını simgeler. Kendi kişisel görüş ve kontrol arayışınızı temsil eder. Polis aracı tarafından kovalanmak, takip edilmek, kovalandığını görmek, Cinsel veya duygusal olarak suçluluk duymak anlamını ifade eder.

Rüyada trafik polisi görmek neye işarettir?
Rüyada trafik polisi görmek, günlük hayatta bir tutum değişikliğini gösterir. Rüyanın derin analizi ise bu değişimin sonunda bazı yeni şeyler öğrenip bilmediği konularda kendini geliştireceğine, acemi olduğun bazı olaylarda tecrübe kazanacağına, böylece hayatta daha donanımlı hale gelip, hayattaki sorunlarla daha kolay baş edeceğine işaret eder. Rüyada trafik polisi çevirmesi, trafik kontrolü görmek yaptığınız bazı davranışlarınız nedeniyle çevrenize yanlış izlenimler verdiğinizi işaret ederken alternatif olarak bundan sonra daha sükunetli olup, karşınızdaki daha anlayışlı davranacağınıza ve böyle hakkınızda yanlış şeyler düşünülmesine engel olacağınıza yorulur. Rüyada trafik polisi olmak, trafik polisi olduğunu görmek kendi fikir ve düşüncelerinizi yakınındakilere zorla kabul ettirmek gibi bir duygu taşıdığınızı ve bunun yanlış olduğunu ve bu yüzden aile ya da sosyal yaşamında pek çok dost kaybetmiş olduğunuzu simgeler, bundan kurtulmak için hemen bir şeyler yapmak gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Polis Görmek” için 6 yanıt

ben ruyamda biriyle tartisiyorum ve sorada kaciyorum oradan daha sonra arkamdan bicak atiyor ve cok uzaga dusuyor, bende bicağı alip kiriyorum, sonra polisler geliyor ve bir tanesi rubbeli kirmis oldugum bica ona veriyorum sonra beni goturuyorlar, etrafim cok kalabalik, dostlarimla dolu herkes ifade veriyor, serbest birakiliyor ama ben ifade vermeden uyaniyorum ama onlar ifade verirkende ben bahcesinde ki havuza giriyorum daha sora ifadeye giddigimde hic dostum kalmamis orada lutfen lutfen yorumlayin.

rüyamda bir arkadaşım polisti, şubeye gitmiştim polis olmak için form doldurmuştum ve hepsini doldurduktan sonra arkadaşım buranın bir cafe olduğunu söyledi ve bende arkadaşımla küstüm

Polis üniforması giymek
Evliyim. Şuan çalışmıyorum, önceden işyerim vardı, bir süre sonra tekrar açmak istiyorum, ruh halim şuan gayet iyi, 2 veya 3 ay önce bir rüya gördüm. Paylaşmak istiyorum yorum yaparsanız sevinirim. Rüyamda polis üniforması giymişim, etrafımda polisler var, ben onların amiriyim ve biz ana caddedeyiz. Birkaç adım yürüyordum ve 1 yıl kadar önce beni ameliyat eden doktorumun yanımda olduğunu görüyorum, benimle yürüyor. O sırada birden siyah uzun boylu çok güzel bir ata binmiş oluyorum, aniden doktorum 1.90 gibi boyu ama bindiğim at ondan daha uzun, doktorumun adı Hüseyin bu arada, yorumlarınız sevinirim. Teşekkür ederim.

Şükran merhaba, gördüğün rüya gerçek hayatta yeni sorumluluklar almaya istekli olduğunu ve bu sorumluluğu alıp başarılı olduğunu anlatırken aynı zamanda bir ruhsal şifaya ihtiyaç duyduğunu, bu ihtiyacını da karşılayınca işlerin iyice yoluna gireceğini temsil etmektedir.

Rüyamda bir silahlı çatışma oluyor, annem ben ve kızım bunu duyuyor kaçıyoruz, birinin vurulduğunu görüyorum. Buna benzer bir rüya daha görmüştüm, bu iki oldu cevap verirseniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir