Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Polis Olduğunu Görmek

Rüyada polis olmak nasıl yorumlanır?

Rüyada polis olduğumu görüyorum (bir nevi çevik kuvvet polisi ya da narkotik polis gibi hissediyorum, ön saflarda, hareketli) İşimden memnunum, yanımda bir takım arkadaşım var, yolsuzları dize getiren biri olduğum için de tutkuluymuşum. Her zamanki gibi bir baskına gitmişiz. Sorun çıkaran iki tane serseri varmış. Kıstırıyoruz bir koridor sonunda. içeride ofiste insanlar bakıyorlar camların arkasından. Arkadaşım beni kollarken ben de dikkatlice üstlerini aramaya başlıyorum. Bu iki serseri erkek değil ve yeterince de tehlikeli oldukları her hallerinden belli. üstlerini aramak için duvara yaslarken aklımdan “dikkat et oğlum. iş bir hareketlerine bakar, fırsat bulurlarsa seni kuşuna dizerler” diye geçiyor ve az bir arbededen sonra ikisini de hareketsizleştiriyorum. tedirgin fakat gururlu hissediyorum. içimde onları yakalamış olmanın verdiği bir mutluluk ve başarı sevinci var. Üslerinde ıvır zıvır şeyler dolu. zincir, piercing vs vs. copla bacak aralarını yoklarken mini şortlarının altında olan metal bir şeye çarpıyor.

Tabi ben şaşırıyorum, hiç beklemediğim bir şey oluyor. Bu iki kızın iç çamaşırlarının altında, dikkat çekmemek için (gizli) özel olarak yaptırdıkları “ergonomik” diyebileceğimiz tabancalar çıkıyor. renk önemliyse yazayım, siyah. İçimden “şerefsizlere bak nerelerine saklamışlar. elleri boş diye önemsemesek vururlarmış” diyorum. verin şunları dediğimde tabi ki direniyorlar. Bunun dışında üstlerinde tehlike arz eden bir şey bulamıyorum. ikisi duvar kenarında beklerken ben ilk kez karşılaştığım bir şeyin merakından bu acayip şekilli tabancaları incelemeye başlıyorum. Tabi o sırada Arkadaşım hala tetikte “tamam mı gidiyor muyuz” diyor. “Gidicez tamam. Şunlara bir bakayım ” diyorum. Yakından incelerken burnuma bir koku geliyor. (bu kısmı yazmaktan utanıyorum ama bu şekilde gördüm) Kızların sakladıkları yer itibariyle vücudunun kokusu sinmiş.

Her ne kadar aykırı bulsam da koku çok hoşuma gidiyor. Etrafımdakilerin fark etmesini istemiyorum. çaktırmadan biraz daha içime çekiyorum. Bir anda az önceki saldırganlık, kaygı ve düşüncelerden hiç biri kalmıyor. Hatta bekleyen arkadaşımı, ofisteki çalışanları bile bir anlığına unutuyorum. (hiç uyuşturucu kullanmadım ama) sanki yıllardır kullandığım bir uyuşturucu imiş gibi huzurla doluyorum. Rüyada iken daha önce hiç tanık olmadığımın farkındayım ve içimden “meğer ne kadar da özlemişim” diyorum. Sanki onlarca yıldır özlediğim birisine kavuşmuş gibi hissediyorum. Halbuki orada duran “2” kızın ikisi de teklif etse elimin tersiyle iteceğim tipte. bundan da rahatsız oluyorum ama o derin kokunun verdiği hisle önemsemiyorum. Çektiğim nefesi verirken içinde bulunduğum ortam aklıma yine geliyor ve o sırada uyanıyorum.

Polis olmak, Polislik yaptığını görmek nedir, neyi temsil eder? Yaptığı görev neyi temsil etmektedir? Yolsuz, serseri kız nedir ve neden birbirlerine çok benzemelerine rağmen bir değil, yan yana iki ayrı kişidirler? Onların cinsel organlarının kokması (ki rüyanın en keskin/net yeriydi) ne anlama gelmektedir? Beni gözeten, sakin, temkinli takım arkadaşım kimdir? polis ben’in görevin başındayken birden düşüncelere dalıp duraksaması ne demektir? Arkadaşıma anlattım yatmadan önce kafamdan neler geçtiğini sordu. Onun düşündüğünün aksine, hiç ilgisi olmadığını düşündüğüm konular vardı kafamda. Gördüğüm rüyalar genelde hareketli ve macera doludur ama böylesine ilk kez şahit oluyorum. Bu rüyayı sitenizde yayınlamasanız da olur ama bana açıklayıcı bir eposta yollarsanız sevinirim. çünkü anlamlara tek tek baktığımda simgeleri birleştiremiyorum. Rüya konusu baskına gitmek, çevik kuvvet, Macera, mini şort, narkotik, polislik yapmak, serseri, takım arkadaşı, uyuşturucu, polis olmak, zincir, piercing, serseri kız. Rüya detayı: 21, erkek, öğrenci, bekar.

Rüyada polis olduğunu görmek açıklaması

Polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder. Buradan; sorumluluk almaktan hoşlanan, liderlik özelliklerine sahip bir yapınız olduğu ve üstleneceğiniz her görevin altından başarıyla kalkacağını ifade etmektedir.

“Rüyada Polis Olduğunu Görmek” için 2 yanıt

Benim hep hayalini kurduğum bir şey var o da polis olmak. Ancak rüyamda bir sorun çıkıyordu ve beni pmyo (polis meslek yüksek okulu) kabul etmiyorlardı. Bende öğrenince çok ağladım. Bunun anlamı nedir acaba ?

Elanur merhaba,
Rüyada bir sorun yaşamak (daha doğrusu sorunu çözmek) sizin gerçek hayatınızdaki başarılarınız hakkında bilgi verir. Rüyanızda sorun çıkması ve isteğine ulaşamamak şu anda başarınıza engel olan bazı faktörler olduğunu ve hedeflerine ulaşamayacağın endişesi yaşadığını simgelerken rüyada ağlamanız çok hayırlıdır ve bir süre sonra her şeyin yoluna gireceğini, rahatlayacağınızı ifade etmektedir. Çünkü rüyada ağlamak rahatlama ifadesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir