Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Polis Olmak

Rüyada polis olmak neye işarettir?

Merhaba arkadaşlar, ben baklava ustasıyım. Bugün rüyamda polis olduğumu gördüm ve Mustafa Kemal Atatürk un evindeydim, ulu önderimizin evinde kendine ait eşyalarını ve gizli bölmeler olduğunu ve sanki evin her tarafı şifreyle çözülüyor, mesela çekmeceyi açıyorum arkasından bir tane daha çıkıyor. İste böyle arkadaşlar, yorumlarınızı bekliyorum. Teşekkürler. ahmet uzun tarafından 05.06.2013 / 08:00 tarihinde gönderilmiş

Rüyada polis olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Polis olmak, polis olduğunu görmek, devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye delalet eder.

Rüyada Atatürk’ü görmek her çağdaş Türk insanının en sık gördüğü rüyalardan biridir.
Rüyada Atatürkü çalışırken görmek inisiyatif kullanma, yetki, güç ve kontrol yeteneklerinizi ifade eder. Bu yönde gelişiminizin göstergesidir. Atatürk ile konuşmak , Rüyada Atatürk ile görüştüğünü, konuştuğunu görmek, kendi kişisel görüş ve düşüncelerinizin, Atatürk’ün fikirleri ve uygulamaları ile olan benzerliğini ifade eder. Alternatif olarak Atatürk’ün fikir, düşünce ve uygulamalarını özlediğinizi ifade eder.

Rüyada polis olmakpolis olduğunu görmek, memur olma arzunuzu, devlette görev alma veya devlet yönetiminin sorumluluğunu üstlenmeye istekli olduğunuzu gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada polis görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Polis Olmak” için 4 yanıt

Rüyada polis olduğunu görmek
Hayırlı akşamlar sayın yorumcu.
Dün gece rüyamda kendimi polis olarak BİM mağazasına girerken gördüm. İçeriye girdiğimde kapıda lisedeki rehber öğretmenime rastladım, oturuyordu. Sohbet etmeye başladık. Ben ona üniversiteyi açıktan okuyup üstten ders alıp üç yılda bitirmeyi düşündüğümü anlattım ki gerçek hayatta da böyle düşünüyorum. Muhabbetin ortasında birisi tabancan geldi deyip tabanca verdi. Ben de hocama sonra görüşürüz deyip oradan ayrıldım. Gittiğim yer bir avm’nin içiydi. Devriye geziyordum, tabancam elimdeydi bende sürekli tetik düşürüp horozu çekiyordum. Şimdi melikeyi görürüm diye düşünüyordum -eskiden sevdiğim- tabir ederseniz sevinirim.

Metin merhaba,
Seni hatırlıyorum. Polis kolejine girip, polis olmak istiyordun ve rüyalarının bir kısmı kafanı taktığın konunun yansıması bir kısmı ise isteklerinin olacağı yönünde mesajlar veriyordu. Ne yaptın, okula girdin mi? Bu bilgiler benim için önemli.
Son gördüğün rüya sanki gerçek hayatında polis olma umutlarının azaldığı buna karşılık özel güvenlik görevlisi olmak dileğini gösterir gibi anlam taşımakta. Ancak ana unsurlar değişmemiş; üniforma ve silah yani
üniforma: ait olma güdüsü simgeler. Bir grup, dernek veya topluluğa girme ihtiyacı duyduğunuzu belirtir.
silah: güç, kuvvet, düşmanları yenmek, rakipleriyle başa çıkmak, zorlukların üstesinden gelmek anlamına gelir.
Bir büyüğün olarak şunu tekrar söylemek istiyorum; Allah’tan bir şeyi ister ve onun için yapman gerekenleri yerine getirirsen istediğin gerçekleşir. Canı gönülden istemelisin.
Not. bende senden sitemize daha fazla destek olmanı, tüm arkadaşlarına tavsiye etmeni çok istiyorum.

Hocam durumlarla ilgili bir mesaj yollamıştım size, 1-2 rüyamla beraber ama dönüş yapmadınız. Dönüşünüzü bekler saygılar sunarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir