Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Polis Sireni Görmek

Rüyada polis sireni görmek neye delalet eder?

Rüyamda uykudan polis arabalarının siren sesleri uyandım, şöyle pencereden bir bakıyorum mahallede ne oluyor diye yan komşumun evinde yangın çıkmış ve feryat ile çoluk çocuk yardım istiyorlar, kimsede yardım edemiyor.

Ben tabii ki hem etraftakilere kızıyorum “niye kurtarmıyorsunuz” diye hemde çocukları çekip almaya başlıyorum, yaşlı genç 4 kişiyi evden çıkartıyorum ve kurtarıyorum, bu ne demektir ?

Rüyada polis sireni duymak nasıl yorumlanır?

Rüyada polis sireni görmek güç arayışınızı ifade eder. Polis siren sesi duymak kendiniz için yüksek hedefler belirlediğinizi, Yeteneklerinizi ve inançlarınızı iyi bir iş için kullanacağına delalettir.

Rüyanızda yangında bir kaç kişiyi kurtarmanız gerçek hayatta ihmal edilmiş veya gözardı edilmiş hissettiğinizi ifade eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada polis görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Polis Sireni Görmek” için 2 yanıt

Rüyada arkadaşının kaza yaptığını görmek
Arkadaşım ve eşini (eşi polis) sireni açık bir polis aracı takip ediyor, onlarda araçta, kaçmaya çalışırlarken kaza yapıyorlar, arabadan fırlayıp yere düşüyorlar sonra kalkıp “bir şeyimiz yok” diyorlar, evlerine yürüyorlar acil yorum bekliyorum saygılar. esin35, 49, Kadın, Bekar, Çalışıyor, endişeli.

Gördüğünüz rüya uyanık hayatta arkadaşınızın bazı hareketlerini tasvip etmediğinizi, ancak emin olmadan bir yargıda bulunmamak gerektiğine işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir