Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Polis Ve Kuş Görmek

Rüyada polis ve kuş görmek neye işarettir?

Rüyamda benim sevdiğim kişi polis onu üniformalı ve omuzunda benim muhabbet kuşumu severken gördüm. Bu rüya neyi işaret ediyor? 24 yaşında bekar kızım. Rüya unsurları sevdiğim kişi, polis, polis üniforması, üniformalı polis, muhabbet kuşu. 05. 02. 2010 / 14:43 tarihinde gönderilmiş

Rüyada polis ve kuş görmek neye yorulur?

Rüyada kendinizi veya bir başkasını üniforma giymiş halde görürseniz, bu sizin kendinizi herhangi bir grup, dernek veya topluluğa girme gereksinimi duyduğunuzu belirtir. Rüyanızdaki kuş ise hayırlı haber işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada polis görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Polis Ve Kuş Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kuş öldürmek ne demektir
Rüyada kafası kesik beyaz bir yaralı kuş gördüm, kuş adeta can çekişiyordu, çok acı bir manzara idi. Ardından gerçek hayatta sevdiğim, değer verdiğim bir kişi geldi ve kuşu daha fazla acı çekmesin diye öldürdü.
Lütfen söyler misiniz yaralı kuş görmek, can çekişmekte olan kuşu öldürmek neye delalet eder, anlamı iyi midi? kötü müdür, acilen cevabınızı bekliyorum çünkü bu rüya beni derinden sarstı. Didem

Rüyada kuş görmek, genel olarak, gerçek hayattaki zihinsel fonksiyonları, yaşamdaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerinin kısıtlanmasını ve sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder.
Ancak gördüğünüz kuşun yaralı olması, neredeyse can çekişmesi yukarıda yazılı konularda hakkınızda bir olumsuz durumu işaret etmektedir. Rüyada yaralı kuş görmek, bir duygudan kaçış, korku tuzağına düşmek, bağımsızlığı kaybetmek, özgürlüğün sınırlanması, kendini ifade etmekte zorluk, cinsel sorunları işaret edebilir.
Rüyada kuş öldürmek, manevi temizlik ifade eder. İç dünyanızın kirlenmiş olduğunu düşündüğünüzü ifade ederken kendinizi manevi yönden yenilemeniz gerektiğini düşündüğünüzü ancak bunun için bir şey yapmadığınızı belirtir.
Rüyanızdaki kuş öldüren kişi ise manevi temizlik yapmanız için sizi harekete geçirecek, teşvik edecek birini işaret etmektedir.
Detaylı bilgi için rüyada kuş görmek rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir