Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Polise Teslim Olmak

Rüyada polise teslim olmak ne demektir?

Rüyamda yaşı bıraz geçkın aynı mahallede oturdugumuz hatırladıgım bir adamla tartısıyorum, kavga etmıyorum ama olayların gelısımı kavga etmısız gıbı. daha sonra da polıs tarafından arandıgımı ogrenıyorum. İlk etapda saklanıyorum polis benı yakalamasın dıye. Annemın evıne gıdıyorum ve evde konusurken 90 gün yatabılecegımı soyluyorlar. onlarda kacmam gerektıgını yanlıslık olduğunu yatmamam gerektıgını soyledıler. O an polıse teslım olmaya karar verdım polıs arabalarını görünce de uyanıyorum. Şimdiden teşekkür ederım yorumunuz için

Rüyada polise teslim olduğunu görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada tartışmak, tartıştığını görmek kimi iç karışıklıklar veya karşılaştığınız çatışma olayını simgeler. Ayrıca, bu çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatma anlamına da gelir

Rüyada polis görmek, güçlü olmak, rakiplerinizi yenmek olarak yorumlanır. Polis tarafından tutuklanmak, dikkatli olmanız gerektiğine, etrafınızda tehlike olduğuna işaret eder, polis tarafından bir nedenden dolayı yakalandığını görmek; dürüst ve namuslu bir hayat sürmeye işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada polis görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Polise Teslim Olmak” için 2 yanıt

Arabamın üstünü araç araba çadırıyla örtüyorum, 2 gün sonra geri döndüğümde çadırı açıyorum ve biri ön koltukta diğeri arka koltukta tanımadığım iki ceset görüyorum. Sonra polisi arıyorum yakınlarda bir polise yönlendiriyorlar. O da “birazdan geleceğim, sen tekrar merkezi ara destek iste” deyip yanımdan ayrılıyor. Arabaya dönerken arabayı tekrar görmeden rüyadan uyanıyorum.

Özkan selam, gördüğün rüya itibarının tehlikede olduğunu düşündüğünü, bazı şartların senin kontrol etmesinden kaygı duyduğunu anlatırken bunlara aslında senin sahip olduğun ve uzun zamandan beri kullanmadığın bazı yeteneklerini yada gücünü artık kullanmamanın sebep olduğunu belirtmekte, senin iyiliğini isteyen bazı dostların sayesinde bu endişelerinden kurtulacağını göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir