Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Polisten Yardım İstediğini Görmek

Rüyada polisten yardım istediğini görmek neye işarettir?

28 yaşında evli ve bir çocuklu kadınım. Eşim şu an iş başvurusundan haber bekliyor. Mesai saatlerim gündüz olduğu halde, rüyamda iş yerimde gece 00. 15 e kadar çalışıyorum. ancak işini yapamadığım bir vatandaşla tartışıyorum. Aynı vatandaş gündüz vakti evimin önüne gelerek, silahıyla evimize kurşun yağdırmaya başlıyor. Babam ve kardeşim ayaktalar ama ben hemen kendimi yere atıyorum. Salondayız ve odanın ateş edilen taraftaki tüm perdeleri ile balkonu açık. Telefon bulup 155 i aradım. Yaralanmadık ancak korkuyla uyandım.

Rüya unsurları: gece çalışmak, gece çalıştığını görmek, tartışmak, kurşun yağdırmak, ateş etmek, açık perdeler, 155 aramak, polisi aramak

Rüyada polisten yardım istemek nasıl yorumlanır?

Rüyanız çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmanız gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada polis görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Polisten Yardım İstediğini Görmek” için 4 yanıt

Rüyada oğlunun balkondan düştüğünü görmek
Selam, Ben rüyamda oğlumun balkondan arka üstü düştüğünü gördüm, yere çakıldı. Ben büyük bir şoktayım, yüksek sesle bağırıyorum ağlıyorum, sesimin son gücüyle yardım istiyorum, insanlardan kimse duymuyor, oğlumu kucağıma alıp koşuyorum, Lütfen beni aydınlatın, bunun açıklaması nedir? tesekkürler.

Rüyada bir arkadaşımla yaya olarak giderken birinin yardım beklediğini gördüm, oraya vardığında yardim bekleyenin sevdiğim insan olduğunu gördüm ,biraz aşağıda birisi kaza yapmış, tahminen 15 yaşlarında kiz çocuğu onu arabadan çıkardım, kız ayaklandı ve arabayı da çıkardım ve sevgilimle tartıştık.

Mustafa merhaba,
Gördüğün rüya hayatındaki bazı gelişmeler sonucu kazanacağın tecrübelerle hayatın hakkında daha isabetli kararlar vermeye başlayacağını temsil etmektedir.

Ruyamda kopegimin yaninda birde bembeyaz bir kediyle geldi daha sonra kardesimin arkadışı oldugunu soyleyen sarhos simsiyah suratli biri eve girmeye valisti yaninda baskalarida vardı hemen polisi aradim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir