Rüyada Polisten Yardım İstediğini Görmek

Rüyada polisten yardım istediğini görmek neye işarettir?

28 yaşında evli ve bir çocuklu kadınım. Eşim şu an iş başvurusundan haber bekliyor. Mesai saatlerim gündüz olduğu halde, rüyamda iş yerimde gece 00. 15 e kadar çalışıyorum. ancak işini yapamadığım bir vatandaşla tartışıyorum. Aynı vatandaş gündüz vakti evimin önüne gelerek, silahıyla evimize kurşun yağdırmaya başlıyor. Babam ve kardeşim ayaktalar ama ben hemen kendimi yere atıyorum. Salondayız ve odanın ateş edilen taraftaki tüm perdeleri ile balkonu açık. Telefon bulup 155 i aradım. Yaralanmadık ancak korkuyla uyandım.

Rüya unsurları: gece çalışmak, gece çalıştığını görmek, tartışmak, kurşun yağdırmak, ateş etmek, açık perdeler, 155 aramak, polisi aramak

Rüyada polisten yardım istemek nasıl yorumlanır?

Rüyanız çözülmemiş sorunları hallederek, sorunu kapatmanız gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada polis görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Twitter Facebook Google+

Bunlarda İlginizi Çekebilir

3 Yorum yapılmış

 1. Gülay elmaci dedi ki:

  Rüyada oğlunun balkondan düştüğünü görmek
  Selam, Ben rüyamda oğlumun balkondan arka üstü düştüğünü gördüm, yere çakıldı. Ben büyük bir şoktayım, yüksek sesle bağırıyorum ağlıyorum, sesimin son gücüyle yardım istiyorum, insanlardan kimse duymuyor, oğlumu kucağıma alıp koşuyorum, Lütfen beni aydınlatın, bunun açıklaması nedir? tesekkürler.

 2. mustafa dedi ki:

  Rüyada bir arkadaşımla yaya olarak giderken birinin yardım beklediğini gördüm, oraya vardığında yardim bekleyenin sevdiğim insan olduğunu gördüm ,biraz aşağıda birisi kaza yapmış, tahminen 15 yaşlarında kiz çocuğu onu arabadan çıkardım, kız ayaklandı ve arabayı da çıkardım ve sevgilimle tartıştık.

  • Admin dedi ki:

   Mustafa merhaba,
   Gördüğün rüya hayatındaki bazı gelişmeler sonucu kazanacağın tecrübelerle hayatın hakkında daha isabetli kararlar vermeye başlayacağını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*