Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Polisten Yardım İstemek

Rüyada polisten yardım istemek ne demek?

Merhaba. Öncelikle sizin modern ve rahatlatıcı yorumlarınızdan sık sık faydalandığımı bilmenizi isterim. Ben dün gece rüyamda bir binada merdivenlerde inip çıkıyorum. Güya çıkış kapısını bulmaya çalışıyorum ancak bir türlü bulamıyorum. Hep dönüp duruyorum.

Sonra bir polis görüyorum ve polisten yardım istiyorum “bana çıkışı gösterir misiniz” diyorum. Okuduğum çoğu yorumda bunun için Azrail’e delalet ediyor. Ancak son 2 haftadır gerçekten sıkıntılı durumlar içindeyim. Borçlu alacaklı mevzularımız var. Resmen kaçıyor gibi bir durum var gerçekte hayatımızda. Evliyim 35 yaşındayım 1 kızım var. Teşekkür ederim.

Rüyada polisten yardım istediğini görmek yorumu

Değerli okurum, aslı biz sizin gibi aydın, bilinçli dostlarımızla gurur duyuyor, sizlere yardımcı olmaktan mutlu oluyoruz.

Rüyada merdiven görmek hayatın iniş ve çıkışlarını gösterir öte yandan da her türlü duruma karşı hazırlıklı olmak gerektiğini işaret eder. Görülen merdivenler karşınızdaki halledilebilir sorunların hayatın gerçekleri olduğunu ve gereğinden fazla endişe duyulmaması gerektiğini, vazifenizi zamanında ve hakkını vererek yaptığınızda her şeyin yolunda gideceğini ifade eder, bu konuda geniş açıklama rüyada merdiven görmek sayfasında yer almaktadır. Rüyanızda merdivenleri inip çıkmanız ise yaşamdaki dalgalanmalara karşı uyum sağlama çabalarınızı temsil etmektedir.

Çıkış kapısını aramanız aslında gerçek hayatınızda bir şeyleri başarmak, içinde olduğunuz bir sıkıntılı durumdan çıkmak için çare aradığınızı ifade etmektedir, çünkü rüyada bir şey aramak geçmişte yapmış olduğunuz bir hata yüzünden kaybettiğiniz imkanlara veya fırsatlara yeniden kavuşmak istediğinizi ve bunun için bir şeyler yaptığınızı temsil eder.

Rüyanın en önemli bölümü polisten yardım istemek olup bunun manası hayatta her zaman size yardım edecek, yanınızda olacak, destek verecek dost, arkadaş veya yakınlarınız olacağını ifade etmektedir. Dolayısıyla lütfen saçma sapan tabirlere bakmayın, ayrıca rüyada polis görmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Polisten Yardım İstemek” için bir yanıt

Merhaba, ruyamda kalabalik bir organ mafyasi tarafindan kacirilip bir eve kapatiliyorum.Benden sonra ailemin de kacirilip o eve getirildigini,o evin icinde olduklarini goruyorum fakat kacmak icin cabalayan sadece benim.Daha sonra karnimdan bir igne yapiyorlar.Bulundugum ev yuksek girisli bir daire,penceresinden kacmayi basariyorum varos sokaklardan gecerek caddeye ulasiyorum ve sokaklarda polisleri gorup yardim istiyorum ama yardim etmiyorlar.Surekli kosuyorum,kaciyorum.Her seferinde farkli bir polis grubu gorerek yardim istiyorum.Hic bir sekilde yardim alamiyorum.Hepsi her seyin farkinda ama normalmis gibi davraniyorlar.Bu arada organ mafyasi beni kovalamaya devam ediyor.Nefes nefese uyandigim,iskence gibi bir ruyaydi.
Yorumunuz icin simdiden tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir