Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Politikacı Görmek

Rüyada politikacı görmek neye işaret eder?

Rüyamda politikacı idim, bir salonda diğer politikacılar ile bir araya gelmiştik ve konuşuyorduk. Daha sonra beraber dışarı çıktık ve bir alanı gezmeye ve incelemeye başladık. Bu politikacıların içinde kötü diye nitelendirdiğim ve onlardan korktuğum kisiler de vardı.  (Bu bahsettiğim kisiler gerçek hayatta politikacı değil fakat tanınmış kişiler ), bu kişiler gözümün önünde çok ufak bir kediyi alıp bir cihaza tuttular ve kafasını gövdesinden ayırdılar.

Ben bir sey olmamıs gibi devam ettim. Tüm bunlar olurken gerçek hayatta kendisinden hoşlandıgım kişi de uzaktan beni izliyordu. Daha sonra konferans salonu gibi bir yerdeydik. Ön koltuklarda o ve annesi oturuyordu. Ben de biraz arkalarında oturuyordum. Sonra başbakanımız Tayyip Erdoğan geldi ve bir konuşma yaptı. Yorumlarsanız sevinirim.

Teşekkürler.
Rumuz: rüya
Cinsiyet:bayan
Yaş:22
Meslek :ögrenci

Rüyada politikacı görmek yorumu

Rüyada politikacı görmek, siyasiler rüya gerçek hayatta verdiğiniz bir kararı yerine getirmeniz gerektiğini ifade eder. Rüyada politikacı olmak, politikacı olduğunu görmek sizin politik ilişkiler konusunda görüş ve fikirlerinizi desteklemesi için başkalarını ikna etmeye çalıştığınızı gösterir.

Rüyada hoşlandığın birini görmek güncel bir ilişkinin kimi küçük düzenlemeler ile büyük mutluluklar verecek hale getirilebileceğini simgeler. Rüyada başbakan görmek güç demektir. İnsanın güçlü birinden destek alarak amaçlarına ulaşacağı anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir