Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Polo Görmek

Rüyada polo oyunu seyretmek neye çıkar?

Rüyamda polo maçı seyrediyorum bu arada gözüme bir kahverengi at takıldı, atın uzunluğu diğer atlardan yarım boy kadar daha fazlaydı ve ipek gibi uzun tüyleri yere kadardı, güzel taranmış sırtının hizasında ve tüylerinin son hizasında birer şerit halinde yaldız ile boynundan kuyruğuna kadar boyanmış, güneş vurunca altın gibi parlıyordu.

Sonra mekan değişti ve boş bir arazide bu atı babam sürüyor bende onları izliyorum. Kendimde ata binmek istiyorum fakat babam hiç konuşmuyor hatta beni hiç duymuyor. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyada polo oyunu görmek tabiri

Nalan selam, gördüğün rüyanın iki ana unsuru var; rüyada polo oyunu izlemek ve kahverengi güzel at.

Rüyada polo oyunu görmek veya izlemek rüyayı gören kişi için servete ve prestijli bir yaşama delalet eder. Rüyada polo oynamak, polo oynadığını görmek ataerkillik işareti olabilir. ( Polo oyunu at üzerinde oynanan bir oyundur. Oyuncular dörderli iki takım oluşturur ve ellerindeki özel polo sopalarıyla 10 santim çapındaki polo topuna vurmalarıyla oynanır. Polo oyununda amaç rakip takımın kalesine topu gol olarak atmaktır.)

Rüyanın devamında gelişen olaylar ise şu anda reel hayatta kendini yalnız hissettiğini ya da bilerek yalnızlığı seçmiş olduğunu anlatırken aynı zamanda bu yalnızlığın artık seni sıkmaya başladığını, bunalttığını işaret etmekte, yakın zamanda gerçekleşmesini çok istediğin bir konuda seçim yapma durumunda kalacağını ve hakkında hayırlı olacak doğru kararı vereceğini ifade etmektedir.

Rüyada kahverengi at görmek uyum ve mükemmellik unsurlarının bir arada olmasını simgeler. Rüya sahibinin gerçek hayatında mükemmelci huyu ile uyumlu olma özelliğini bir araya getirmeyi başardığını ve önünde büyük başarılar olduğunu ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir