Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada pompa görmek

Rüyada pompa görülmesi neye çıkar?

Rüyamda boğazıma kadar gelmiş bir boklu suyun içindeydim. Bu büyük çukurda başka insanlarda bu boklu suyun içindeydi ama benim boğazıma girmiş ve iğrenerek boğazımı temizlemeye çalışıyorum ve “bu pis su sadece benim boğazıma girmiş, nasıl dikkat etmedim diye” düşünürken birileri geldi, bir pompa ile çukurdaki pis suyu boşaltıp bizi kurtardılar, lütfen söyleyin bu ne demek?

Rüyada pompa görmek yorumu

Nagehan merhaba, görmüş olduğun rüya gerçek hayatında kendini çok kötü hissetmene sebep olan bir şeyler yaşadığını ya da tanık olduğunu simgelemektedir. Manevi bir arınma ile bu durumdan kurtulabileceğini anlatmaktadır. Bu rüya konusunda bok görmek rüya tabiri sayfasındaki bilgiler ilgini çekebilir.

Dikkat edilirse çukurda olmak, çukurdaki pis su, bu pis suyu yutman gibi unsurların tamamı olumsuz anlam taşımaktadır. Rüyada bir çukurun içinde olduğunu görmek rüya sahibinin yaşamında bir sorunun üstesinden gelmesi için daha fazla çaba göstermesi veya çevresindekilerden yardım istemesi gerektiğine alamet eder. Çukurdaki pis su bir nedenle kişinin büyük bir umutsuzluğa düşmesine sebep olan bir olay yaşadığını ifade ederken bu pis sudan yutmanız bu umutsuzluk duygusunu sizi iyice kapladığını ve kolay kolay kurtulamayacağınızı anlatmaktadır. Çukurda başkalarının da olması bu karamsarlığın çevrenizde de hakim olduğunu göstermektedir.

Rüyada pompa görmek kullanılmayan enerji ifade eder, rüya sahibinin farkında olmadığı ya da farkında olup ta bir nedenle değerlendirmediği potansiyel gücü olduğunu anlatır, bunu değerlendirdiğinde önündeki zorlukları daha kolay aşacağını temsil eder. Bu rüya alternatif olarak, kalp ve kalp sorunları işaret edebilir. Çalışmayan pompa görmek, eğer pompa çalışmıyorsa o zaman aksiliklere işaret edebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir