Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Ponpon Kız Görmek

Rüyada ponpon kız görmek neye çıkar?

Ben rüyamda bizim mahallede futbol oynuyordum, 10 kişi falan maç yapıyorduk, eski kız arkadaşım ve onun arkadaşları sahanın kenarında bizi izliyor, şuan onlarla küsüm. Ardından eski kız arkadaşım ve yanındakilerinin ponpon kız kıyafetleri ile tezahürat yapıp benim takımımı desteklerini gördüm ve şaşırdım. Sonra yanıma biri geldi ve “barışman gerekir, bak kız senin için neler yapıyor” falan dedi bir anda sanki film, izler gibi oldum başka bir yerdeydim etrafım kırmızıydı alev gibi bir ışık vardı tarif etmek gerekirse yüzüklerin efendisindeki kulenin üstündeki gözün alevi gibiydi, ardından çok yüksek ses sanki film izler gibi alt yazı vardı, sanki bana bağırıyordu, alt yazıda ise tam hatırlamıyorum bir şey yazıyordu ve inanılmaz derece korkmuştum uyandığımda san ki kendimi uyanırken gördüm gibi garip bir şey hissettim elim kolum ağzım sanki bir an yamuldu gibi hissettim.

Rüyada ponpon kız görmek tabiri

Umut merhaba, rüyada futbol oynadığını görmek kişinin gerçek hayatında arkadaş seçiminde daha dikkatli olması gerektiğine delalet eder. Eski kız arkadaşını görmüş olman ise baskısız ve sorumluluk gerektirmeyen yeni bir ilişki istediğini temsil eder.

Rüyada ponpon kız görmek rüya sahibinin bir durum, ilişki, ya da sorumluluklarından kaçmak için istekli olduğunu işaret eder, ponpon kızlar aynı zamanda  kişinin tatil için yurt dışına çıkmak istediğine ve dünyaya açılmaya hevesli olduğuna tabir edilir. Rüyayı gören insanın aklının bir köşesinde sürekli başka  ülkelere gitmek gibi bir isteği olduğu anlamına gelir.

Rüyada ponpon kız olmak, ponpon kız olduğunu görmek hayatı daha rahat hale getirmek için çalışıyor olduğunuzu gösterir. Bu rüya bir şey planlama aşamasında olduğunuzu da simgeleyebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir