Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Porselen Diş Görmek

Rüyada porselen diş görmek ne demek?

Merhaba. Rüyamda tanıdığım birisiyle diş doktoruna gittim ve azı dişlerimin neredeyse yarısı yoktu, ön dişlerim de sallanıyordu, doktor “tamamı sökülüp porselen diş yapılacak” dedi , bunu neye yorumlamalıyım ilginize teşekkürler.

Rüyada porselen diş görmek neye yorumlanır?

Rüyada dişçiye gitmek uyanık yaşamınızda sizi rahatsız eden bir durumu ortadan kaldırmak için çaba sarf ettiğinizi simgeler. Bu ilişkiniz ya da sağlığınız hakkında bir konu olabilir.

Rüyada porselen diş görmek, porselenden dişler, gerçek yaşamınızda çok seçici olduğunuzu göstermektedir. Rüyada porselen diş yaptırmak, porselen diş kullanmak, Belki küçük kusurları, hataları ve diğer küçük konuları kafanıza bu kadar takmamak gerektiği temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada diş görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Porselen Diş Görmek” için 2 yanıt

Rüyada kırılan dişinin dilini kestiğini görmek
Öncelikle Daha öncede sizden rüyalarımla ilgili yorum aldım, bu konuda çok başarılı bir site, tekrar teşekkür ederim. Rüyama gelince bu aslında hatırlayamadığım bir rüya, fakat tek aklımda kalan ön dişlerimin sağ yanındaki dişim kırılmış ve dilimi dudağımı kesiyordu. Gidip aynaya bakıyordum fakat kan falan yoktu ve aynada saçlarımın renginin değişmiş olduğunu gördüm. Sarı olmuştu. Diş rüyalarını genelde iyiye yormazlar ama umarım sizden iyi bir yorum alırım, şimdiden teşekkürler.
Kimden: naz
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 27
Medeni Durumunuz: Boşanmış

Naz merhaba,
Haklısınız, rüyanız bir hastalık, sıkıntı veya bir üzüntüyü işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir