Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Porsuk Görmek

Rüyada porsuk görmek neye işarettir?

porsukBen 29 yaşında 5 aylık evli bayanım, 2 seferdir aynı rüyayı görüyorum. Rüyamda bir porsuk hızla yatak odama giriyor, arkasından onu kovalayan bir timsah da odaya giriyor. Timsah porsuğu kovalamayı bırakıp bana yatakta saldırıyor, ilkinde kolumu ısırıyor fakat kendimi koruyorum, yorganımı ısırıyor, bana bir şey olmuyor.

İkinci rüyayı bir kaç gün sonra gördüm yine yorganımı ısırıyor bu kez bana ulaşamıyor, elimle odunla ağzına vuruyorum. Bu rüyaların manası ne olabilir.

Rüyada porsuk görmek yorumu

Leyla selam. Rüyanızın ana unsuru porsuk görmek ve timsah saldırısı olup gerçek hayatınızda daha fazla sabretmeyi öğrenmeniz gerektiğini anlatmaktadır.

Rüyada porsuk görmek zafer sembolüdür, rakiplerinize karşı sebat göstererek son zaferi sizin kazanacağınızı ifade eder

Rüyada timsah görülmesi hayatınızdaki hile, ihanet ve gizli içgüdüleri ifade eder ve olaylara başka bir açıdan bakmak gerektiğini işaret eder. Rüyada timsah saldırısı hayatı ve bilinçaltının duygusal, bastırılmış ögelerinin uyanışını, maddi dünya arasında geçişi işaret eder. Timsah sizi ısırırsa kendinize dikkat etmelisiniz, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir. Detaylı bilgi için timsah rüya tabirleri sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Porsuk Görmek” için bir yanıt

Siyah beyaz porsuk bir kartala saldiriyor, tam öldürmek isterken kediye dönüşüyor ve uc defa yoluma cikiyor, hepsinde ayni oradan sonra rüyamda bir baskasinin evinde kalabalik görüyorum, bunun anlami ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir