Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Portakal Ağacı Görmek

Rüyada portakal ağacı görmek nedir?

Rüyamda üzerime beyaz üzerine siyah lekeleri olan küçük bir köpeğin karnıma saldırması ile köpeği ağzından yakalıyorum. Ağzı kocaman, saldırmasını engelliyorum ancak saldıracak diye elimden bırakamıyorum. Kimse yardım etmiyor. Kardeşim yakınımda ama yardım etmiyor. Çaresizce elimde köpek, kocaman ağzı açık bekliyorum.

Yalnız köpek saldırmadan önce bir bahçede portakal ağacı görüyor ve ağaçtan portakal koparmaya çalışıyorum. Koparamıyorum. Ruhsal rahatsızlığı olan biri de bahçede bulunuyormuş. Ona portakal vermek istemişim sonra başka zaman veririm diye vazgeçiyorum. Sonra veririm diyorum, o istiyor. Ben ondan korkuyorum. Lütfen söyleyin rüyada köpeğin saldırısına uğramak neye delalet eder?

Rüyada portakal ağacı görmek yorumu

Rüyada portakal ağacı görmekBana göre rüyanın ana unsuru köpeğin saldırması değil portakal ağacı ve ağaçtan portakal koparmak istemenizdir, çünkü köpek saldırısına bunlar sebep oluyor.

Portakal ağacı görmek sağlık, refah, huzur anlamlarını simgeler. Portakal ağacına çıkmak, portakal ağacına çıktığını görmek temiz yaratılışlı, hoşsohbet, insanlara iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder.

Rüyada köpek saldırısı görülmesi, yaşamınızda kimi ekonomik güçlükler olduğunu veya dostluk reddedilmesi anlamına gelir. Bu rüya size iyi arkadaşlar bulmanızı tavsiye ediyor olabilir.

Portakal ağacından düşmek, portakal ağacından düştüğünü görmek Yaşamınızda Memnuniyet ve İyi yaşam eksikliği anlamındadır. Portakal ağacı dikmek, portakal ağacı diktiğini görmek Memnuniyet ve İyi yaşam anlamındadır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada portakal görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Portakal Ağacı Görmek” için bir yanıt

Ben bir rüya gördüm çok karışıktı ama aklımda kalanları yazayım, en net aklımda kalan bir poşet dolusu portakal, sonra biraz uzağında tam net göremediğim kara lahana, ikisi de poşetin içinde bir okulda sıranın üstünde fakat lahana uzakta olduğu için onun lahana mı başka bir şey mi olduğundan pek emin değildim rüyamda. Sonra bizim eski lisenin bahçesindeyim, bir arkadaş var yanımda, okula girmek istiyor ben hocalara gözükmemek için girmek istemiyorum, sonra matematikçi dışarı çıkıyor falan.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir