Kategoriler
Çiçekler

Rüyada Portakal Çiçeği Görmek

Rüyada portakal çiçeği görmek nedir?

Merhaba, rüyamda halamın portakal bahçesi içindeyiz ve halam dedem bir kaç kişi daha var, portakal ağaçları çiçek açmış ortalık mis gibi portakal çiçeği kokusu ile nefis kokuyor. Dedem ve halam, bahçede çok büyük bir yılan olduğundan bahsederken birden bire o yılan havada beliriyor. Ağaçların bayağı üstünde beyaz muşamba varmış ve yılan onun üzerinde. Bir delikten olduğumuz yere düşüyor, hepimiz kaçıyoruz babam kala kalıyor.

Babam kolunu kaldırdığında yılan babamın kolunu tamamen kopartıyor. Yılan kaçıp gidiyor ben telaş içinde babamın kopan kolunu alıp babamı hastane götürmeye çalışıyoruz. Bayağı şişman kül renginden biraz koyu bir yılandı. teşekkürler.

Rüyada portakal çiçeği görmek yorumu

Rüyada portakal bahçesi görmek en hayırlı rüyalardan biri olup, şans, sağlık ve bereketin bir arada olduğunu güzel bir yaşam evresine girdiğinizi gösterir. Rüyada portakal çiçeği görmek İş yaşamında yapılacak ticari anlaşmaları ve doğru adımı atacağınıza delalettir. Ancak rüyanızdaki diğer olaylar, kimi gizli korkular nedeniyle bu dönemin tadını çıkaramadığınızı, bu korkularınızdan bir an önce kurtulmak gerektiğini ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada portakal görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Portakal Çiçeği Görmek” için 2 yanıt

Uzun zamandan beri konuştuğum biri var.Rüyamda bana portakal çiçeği hediye ediyordu bunun anlamı nedir?

Sevil merhaba,
Rüyada portakal çiçeği görmek genel anlamda iyidir ve daha çok formal, resmi konularda anlaşma, işbirliği, ortaklık, bir araya gelmeye rivayet eder. Konuyu bu açıdan değerlendirip, o kişiyle bir araya gelme (emin olmadığım için daha net yazamıyorum), bazı konularda anlaşmaya işaret ettiği söylenebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir