Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Portakal Görmek

Rüyada portakal görmek neye delalet eder?

Rüyamda bahçeli bir ev almışım, ev eskiden yapılmış ama temiz ve yeni ayrıca bembeyaz bir ev ve evin bahçesinde üzeri portakal dolu bir portakal ağacı var. Evin oturma odası da , koridorunda ve son balkon kapısının orada mutfak vardı yani evde 3 mutfak vardı ve tüm odalar ve mutfaklar mis gibi portakal kokusu dolu idi.

Rüyamda çok mutluydum, huzursuz veya korkmuş değildim, evim olduğu için mutluydum ama niye 3 mutfak var diyordum. Lütfen söyler misiniz rüyada portakal görmek ne demek?

Rüyada portakal görmek neye yorumlanır?

Rüyada portakal görmek güzel haber ve mutlu bir aşk yaşamak olarak yorumlanır. Rüyada iri bir portakal değerli bir eşya, portakal almak değerli eşyaya sahip olmak anlamına gelir. Rüyada portakal dolu bir ağaç görmek ev sahibi olmaya işaret eder. Rüyada mevsiminde portakal görmek rızka işarettir. Rüyada portakal aldığını gören kişi değerli eşya sahibi olacak demektir.

Portakal yemek başarı sembolüdür, rüyanızda portakal yiyorsanız, hayatta başarılı olacaksınız demektir. Rüyada turuncu kabuklu, iri bir portakal, değerli bir eşyadır. Rüyada portakal soymak malınızdan bir kısmının elinizden çıkacağına ancak sonra daha fazlasını alacağınıza işarettir. Rüyada portakal çiçeği görmek iş yaşamında yapılacak ticari anlaşmaları ve doğru adımı atacağınıza delalettir.

Portakal ağacı görmek sağlık, refah, huzur anlamlarını simgeler. Portakal ağacına çıkmak veya bir portakal ağacına çıktığını görmek temiz yaratılışlı, hoşsohbet, insanlara iyilik yapmayı seven bir kimseye delalet eder. Portakal ağacından düşmek yahut portakal ağacından düştüğünü görmek yaşamınızda memnuniyet ve İyi yaşam eksikliği anlamındadır. Portakal ağacı dikmek ya da portakal ağacı diktiğini görmek memnuniyet ve İyi yaşam anlamındadır.

Rüyada portakal bahçesi görmek, en hayırlı rüyalardan biri olup, şans, sağlık ve bereketin bir arada olduğunu güzel bir yaşam evresine girdiğinizi gösterir.

Rüyada portakal sıkmak, portakal suyu görmek, güzel bir haber almayı ve bu haberden sonra aşk hayatında mutluluk ve sevinç dolu gelişmeleri işaret eder. Portakal suyu içmek ise yaşamınızda yeni mutluluklar tadacağını gösterir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada portakal görmek, halka hayır ve iyilik yapmaya işarettir. Portakal aldığını, bulduğunu gören değerli eşya sahibi olur. Rüyasında koyu turuncu portakallarla dolu bir ağaç gören kimse evini süsleyecektir. En değerli, güzel şeyleri satın alacaktır.

“Rüyada Portakal Görmek” için 5 yanıt

Rüyamda universitede hoslandigim cocugu gordum. Elimde portakalla yanina gidiyorum ve “soyarmisin bunu bana” diye soruyorum oda soyarak bana veriyor. Bu ruyaya önem vermemin sebebi universitede cocukla hic konusmamamiz ve bana karsi olan duygularini merak etmem. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci

Hayatdolu selam, lütfen dikkat edin rüya karşındakinin duygu ve düşüncelerini değil, seninkini gösterir. Çünkü gören sensin. Rüyada portakal görülmesi güzel haber ve mutlu bir aşk yaşamak olarak yorumlanır.

Bu gece rüyamda kısa zaman önce vefat eden arkadaşımı gördüm benden portakal istedi soydum hazırladım ama bir türlü ulaştıramadım sizce bunun anlamı nedir.

Büşra merhaba,
Rüyada ölmüş birinin bir şey istediğini görmek çok önemli rüyadır, mutlaka dikkate alınmalıdır. Bu rüya genellikle gören kişinin bu dünyadaki davranış ve yaptıkları ile yapması gerekenler konusunda mesaj verebilmektedir. Örnek vermek gerekirse rahmetlinin üşüdüğünü söyleyip giyecek istemesi çevrenizde muhtaç, yardımınıza gereksinimi olan birilerini işaret ederken, acıktığını söylemesi sizin dualarınızı eksik etmemeniz ya da aç insan veya hayvanları doyurmanız konusunda işaret olabilir. Burada arkadaşınız sizden portakal istemiş ki bu sizin sağlığınıza dikkat etmenizi tavsiye etmektedir.
Ona portakal vermeniz ise gerçek hayatınızda hayatınızı sürdürmeniz için gereken temel konularda bir sıkıntı çektiğinizi ve ilahi bir yardım beklediğinizi işaret etmektedir.

Merhaba rüyamda kasa kasa portakallar ve mürdüm erikleri vardı ve portakallar çok iri ve tupturuncuyu ben Böyle onları görüyorum sonra portakalların kokusunu duyumsuyorm çok yoğun biçimde ne anlama geliyor rüyam şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir