Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Poşet Görmek

Rüyada poşet neye işarettir?

Rüyamda bir beyaz poşet ile birini boğmaya çalıştım. Rüyada bir kız çocuğu ölmüştü, ölüsünü gördüğüm halde sonra o kızı canlı gördüm, ablam evlat edinmişti, küçük kızı çok seviyordum, banyodaydık, sonra kapı çalındı küçük kızı öldürmek isteyenler geldi, kapıyı açmazsak bizi öldüreceğini söyledi.

Ablamın elinde küçük beyaz bir poşet vardı, poşeti aldım kapının arkasına saklandım kapıyı açtım arkadan, içeri başka bir kadın girdi, baktığımda en büyük ablamdı ama ben arkadan poşet ile onun boynuna doladım ve sıktım, öldürmeye çalıştım sonra korkuyla uyandım. Yorumlarsanız çok sevinirim, teşekkürler.

Rüyada poşet görmek nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya belkide çocukluk dönemlerinden kalma kimi endişeler taşıdığınızı, huzura kavuşmak için bunlardan kurtulmanız gerektiğine yorumlanır.

Rüyada poşet görmek insanın günlük yaşamındaki arzularını ve özenle sakladığı, kimselere açmadığı, anlatmadığı düşünceler konusunda bilgi verir ve poşetin durumu, rengi burada belirleyici rol oynar. Rüyada plastik torba taşımak, taşıdığını görmek, kimlik ve benlik duygusunu temsil eder. Zihninizin ve duygu durumunuzun yansımasıdır. Boş olanı güvensizlik ya da güvenlik açığını gösterirken dolu olanı tersi anlam taşır.

Görülen poşetin rengi çok önemlidir:

Pembe; iyi şansa işaret eder, şanslı bir dönem yaşamakta olduğunuzu gösterir.
Mavi; maddi konularda iyileşme ya da servete giden yolda başarıyı simgeler.
Kırmızı; yeni başlangıçları simgeler. Aynı zamanda bu başlangıcın kimi riskler taşıdığını temsil eder.
Siyah; kendini yeniden keşfetmek, hayata yeni bir açıdan bakmak gerektiğini ifade eder.
Beyaz; geçici rahatsızlık veya taşıdığınız sorumluluklar hakkında daha iyi kontrol egzersizi yapmanız gerektiğinin simgesidir.
Şeffaf; hayatınızda dışarıdan sıradan görünebilir bir şeyin aslında olağanüstü değerli olabileceğini gösterir. Diğer bir deyişle, bir şey ya da dışarıdan görünüşe göre birileri hakkında karar vermeyin demektedir.
Yeşil; yaşamınızda sakinlik gereksinimi olduğunu belirtirken biraz dinlenin, odaklandığınız konuya kısa bir ara verin manası taşır.

Küçük poşet; geçmişteki duygular ve sorunları yavaş yavaş üzerinizden atmaya başladığını, hafiflemeyi hissettiğinizi işaret eder.
Büyük poşet; hayatta omuzlarınızda büyük yük olduğunu, bu yükü çevrenizdekilerle paylaşmanız gerektiğini işaret eder.
Eski poşet; eski problemin sebeplerini aklınızdan çıkarmamanız gerektiğini, onlardan ders almanızı hatırlatır.
Yırtık poşet; yaşamınızda bir çok gereksiz sorumluluk ya da yük taşıdığınızı, onlardan kurtulmanız gerektiğini temsil eder.

“Rüyada Poşet Görmek” için 4 yanıt

Rüyamda şehir merkezinde ptt ye girdim, çıktıgımda ise sel suları ana caddeden akıyordu, isli suydu, nasıl geçicem karşıya derken suya düşer gbi oluyorum, biri bana yardım ediyor, suya düşünce elimdeki iki siyah poşet sel suyuna bırakıp geçilmicek sel suyundan karşıya rahalıkla geçiyorum. gectiğm yer yeşilliler içinde güller cicekler olan bir cıkmaz yer oluyor, bir kapı oluyor yürüdüğümde bir ses ac kapıyı dıyor acamıyorum kapı kulpu yok arkamda bır anne oğul cocuk yanı aç kapıyı dıyor sonra kapıya elimi uzatıp acıyorum arkasına geçiyorum ama orada ne oldugunu bılemıyorum uyanmıstım çünkü

Elimde biri yeşil diğeri beyaz iki poşet var. İkisi de dolu. Yolda gidiyorum çok hızlı yürüyorum yoldan görenler bana bakıyor.

Pelda selam,
Sayfada yazan bilgilerle bu rüyanın mesajını kendiniz tespit edebilirsiniz.

Rüyamda marketteydim, bir posete yorgan koymaya calisiyordum, sigmayinca buyuk poset istiyorum ama bana uzatilan posette misir taneleri oldugunu goruyorum “bu olmaz, bunun icinde misir var” diyorum. Baska poset veriyor, ben yorgani koymaya calisirken bir cocuk geliyor. Ayaklariyla yerde bir seyler siliyor. Bildigin kan kan oldugunu fark ediyorum, cocugun burnu kanıyor ona çantamdan kagit mendil veriyorum burnunu silince daha da cok kanamaya basliyor eli yuzu kip kirmizi oluyor, durmadan mendil veriyorum. Ailesini aramak icin telefon numarasini bilip bilmedigini soruyorum. Biliyorum diyor numarayi soylemek istiyor. Telefonumu almaya giderken uyandim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir