Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Hayvan Postu Görmek

Rüyada post görmek neye delalet eder?

Rüyamda eski mahallemde herkesin kurban kestiğini görüyordum, büyük ve küçük baş, büyük baş hayvan postu yüzüldüğünü bir kadının da ”bu kişiyi kardeşim olarak hatırlıyorum ama emin değilim” diyerek, yumruğunu sıkarak küçük baş hayvanın postunu sıyırdığını görüyorum.

Elinde bir tabak dilimlenmiş etle biri geliyor ve herkese birer dilim veriyor, bende alıyorum, etin rengi çok güzel, ince, el büyüklüğünde dilimlenmiş bir et.
Kimden: derya
Cinsiyetiniz:kadın
Yaşınız:28
Medeni Durumunuz:evli
Şu anki ruh haliniz: karışık
Anahtar kelimeler: kurbanlık, kurban kesmek

Rüyada hayvan postu görmek tabiri

Rüyada eski mahallesini görmek, önceden yaşamış olduğu mahalleyi görmek görülen unsurlara bağlı olarak günlük yaşamda kimi umutsuzluk, hayal kırıklığı içinde olduğunuzu ya da geçmişe olan özleminizi simgeler. Rüyada kurban görmek hayatınızda kimi yönleri ortadan kaldırmak ve daha verimli ve ödüllendirici deneyimler için zaman ve yer açmak gerektiğini işaret eder.

Rüyada post görmek iç huzur anlamına gelir. Hayvan postu, vicdanınızın huzurlu, rahat olduğuna yorumlanır.

“Rüyada Hayvan Postu Görmek” için 2 yanıt

Çok sakin bir gundu ruyamda Hacı Bayram Veli efendimizin türbesinde toy varmis, 39 kisi bir post bos gel otur diyorlar bana oturuyorum, sonra kapilar aciliyor bir alp giriyor iceri, elinde yay ama ozel desenli bir ok atiyor bana, arkamdaki haliya dek geliyor, sogut oluyor, ikinci oku atiyor tam ardima dusuyor, cam oluyor ucu, ok tam onume dusuyor gul oluyor, sonra herkesle kucaklastim, sabah ezani ile uyandim, en son bana uyan gul bahcesi sensin dediler. 25, erkek, bekar, öğrenci

Değerli arkadaşım, ben burada anlatılan kültüre çok ama çok yabancı olduğum için bir yorumda bulunamayacağım. Türbedeki toy bana çok yabancı, alp nedir bilmiyorum? Ben geçmişten ziyade bugün ve geleceğe ilgi duyuyorum.
Dilersen sitedeki yorumları araştırıp bir mesaj çıkarmayı deneyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir