Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Posta Görmek

Rüyada posta görmek neye yorumlanır?

Erkek arkadaşımla aramızda 1 haftadır sıkıntılar vardı, mesafe yüzünden aşamadık ve dün gece ayrıldım. Aynı gece rüyamda ondan bana bir posta geldi, gelen postada bir adres vardı ve oradaki çekmeceye bakmamı söyledi. Çekmeceyi açtığımda vizonla hardala yakın mat küçük taşları olan bir nikah yüzüğü buldum, içinde yazılar yazıyordu ama hatırlayamıyorum

Yüzüğü sol elime nikah yüzüğü takılan parmağıma taktım yüzük o kadar değişikti ki hatta rüyamda özel tasarım kesin diye içimden geçirdiğimi hatırlıyorum. Bu acaba çok üzüldüğüm için mi görülmüş bir rüya yani bastırılmış duygularım yüzünden mi, yüzük beyaz altındı sanırım, hatırlayamıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Kimden: kurdale
Cinsiyetiniz: Kadın
Yaşınız: 19
Medeni Durumunuz: Bekar

Rüyada posta almak tabiri

Rüyada posta görmek, posta almak, posta aldığını görmek sezgilerinizle ulaştığınız mesajları ifade eder. Acele posta göndermek iletişim ifadesidir. Kısa sürede bir şeyi haber vermek dileğinizi temsil eder.

Rüyada postane görmek bilinçsiz veya iç bilgelik vasıtasıyla gelen önemli bir mesaj anlamına gelir. Postaneye gitmek kişinin ihtiyacına ulaşmak için başkalarıyla iletişimde başarılı olmak zorunda olduğunu gösterir. Postanede olmak kendi inançları korumak için ya da geçmişte diyaloğu olan birisi ile temas kurmaya çalıştığını gösterir.

Posta kodu görmek kimlik, haber, iletişim anlamlarını simgeler. Aynı zamanda önemli bir haber almayı işaret eder. Posta kutusu görmek yakın zamanda önemli bir haber alacağınıza işaret etmektedir. Posta arabası görmek bilinçsizlik, iç bilgelik, iletişimi simgeler. Önemli bir mesaj alacağınız anlamındadır. Geçmişten gününüze gelen olayları, kendinizi savunmak durumunda kalacağınız bir haberi temsil eder.

Rüyada nikah yüzüğü görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı ifade eder. Eğer parmağınıza yüzük takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir. Buradan mesajı kendiniz tespit edebilirsiniz.

Rüyada telgraf görmek rüya sahibine bir mesaj, çabuk ve tez haber geleceği anlamına gelir. Telgraf almak veya telgraf aldığını görmek çok önemli bir  mesaj almaya işarettir. Telgraf göndermek, telgraf çektiğini görmek rüyayı görenin bir işinin çok hızlı ve çabuk gerçekleşeceğine alamet eder.

“Rüyada Posta Görmek” için 3 yanıt

, bana rüyamda posta ile zarf içinde bir yerden iş teklifi geliyor, görünce şaşırıyorum, acaba anlamı nedir, beni bilgilendirir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir