Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Poz Verdiğini Görmek

Rüyada poz vermek ne demektir?

Günaydın, rüyamda eşimin elinde fotoğraf makinesi beni kalabalık içinde çekerken görüyorum, ona poz veriyorum, yanıma geliyor öpüyor beni. Bir evdeyiz, duvarlar mavi beyaz bir tül asılı. Pazar gibi bir yerdeyim, kalabalık, su istiyorlar, oğlumda da istiyor, ona da bir bardak su veriyorum. Bir tane çanta kalmış somon rengi kendime onu alıyorum. Hayırdır inşallah. Şimdiden teşekkür ederim. İyi günler. Rüyanın unsurları: poz vermek, eşinin öptüğünü, eşiyle öpüşmek, su içmek, su vermek, çanta almak, somon rengi.

Rüyada poz verdiğini görmek yorumu

Merhaba. Rüyada poz vermek veya poz verdiğini görmek geçmişi özlediğinizi, geçmişte yaşadığınız kimi güzel anıların hala etkisinin devam ettiğini simgeler. Rüyada  fotoğraf çektirdiğini ya da resim çektirdiğini görmek de aynı şekilde açıklanır.

Rüyada su vermek yahut birine su verdiğini görmek tanıdığınız, yakınınız olan birinin size gereksinimi olduğunu ve o kişinin ihtiyacını karşılama konusunda ona yardım edeceğini işaret eder. Su dağıtmak, su dağıttığını görmek gerçek hayatta yaptığını hayırlı işlerin, faydalı hareketlerin çevreniz tarafından takdirle karşılandığını ve bunun mükafatlarını göreceğinizi ifade eder.

Rüyada çanta görmek kazanmak istediğiniz para için çok çalışmanız gerekecek, fakat yakın zamanda sorunların üstesinden gelecek, başarıyı yakalayacaksınız demektir. Çanta almanız ise bu anlamı güçlendirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir