Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Prens Görmek

Rüyada prens görmek neye delalet eder?

Merhaba, rüyamda ailem beni zorla prens gibi bir adamla evlendiriyordu, kabul etmedim kaçtım, sonra atlı birileri beni kovalamaya başladı, o sırada benim bir pegasusum varmış ,o beni aldı, onu sevdim sonra benimle konuştu, daha sonra ona bindim ve başta uçamadım sonra ise uçtum, pegasusu tanıyordum, daha sonra prensle evlendim ve sonra kıyafet satan bir yere gittim, sevmediğim bir sürü insanı orada gördüm ve güzel bir kıyafet giyip mağazadan çıktım, ailemi de gördüm orada ama sevmiyordum onları da, şimdiden teşekkürler. 17, Kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada prens görmek yorumu

Rüyada prens görmekAyşe selam, görmüş olduğun tam bir gençlik rüyası olup, 13 – 18 yaşları arasındaki kızların hemen hemen tamamı buna benzer rüyalar görürler. Prens bazen beyaz atı ile gelir, bazen süslü atların çeltiği araba ile, kızı alır götürür, evlenirler, çok mutlu olurlar. Ancak rüya bittiğinde sabah olunca yeniden hayatın acımasız gerçekleri kişinin karşısına çıkar yeniden. Bu rüyalar kişinin kendini iyi hissetmesi tarafında beyin tarafından oluşturulan senaryolardır ama çoğu zaman bu senaryonun içinde hayattan bilgilerde katılır. Örneğin senin rüyanda ailenin seni anlamadığını düşündüğün anlaşılmaktadır.

Rüyada prens görmek bekar kişiler için aşık olmak ihtiyacını, seveceği birine aşık olmayı istediğini gösterir veya aşık olduğu biri varsa o adamla güzel ve mutlu bir evlilik yapmayı arzuladığına yorumlanır, evli kişiler için evlilik hayatında yeni güzellikler yaşamak istediklerini yansıtır. Yani bilinenin aksine yakışıklı biriyle karşılaşmaya veya yakışıklı birine aşık olmaya delalet değildir. Rüyada bir prens olduğunu görmek ise kişinin birinin birisinin ilgisini çekmek istediğine veya o kişiden daha fazla ilgi, sevgi ve şefkat görmek istediğine yorulur.

Zorla evlendirildiğini görmek rüya sahibinin kişisel gelişimine engel olan bir şey ya da durum olduğunu işaret eder. Rüyada pegasus görmek rüyayı görenin yaşamına renk getirecek, onu heyecanlandıracak ilham verici bir şeyi işaret eder. Rüyada kanatlı ata binmek çok hoş bir rüya olup, görene büyük bir huzur verir ve yaşamına renk getirecek, sizi heyecanlandıracak ilham verici bir gelişmeyi işaret eder.

“Rüyada Prens Görmek” için bir yanıt

Annemler rüyamda beni zorla benden kısa boylu bir adamla evlendiriyorlardı. Sonra Justin bizim okula geldi, ilk gelişinde bana aşık olmuştu. Bende onu ilk başta sevmiyordum. Sonra yoldan okula doğru ilerlerken o bana doğru geldi, kolunu omzuma attı. Bende ona gülümsedim, sonra hayallerimin prensi olduğunu anladım ve onu öptüm sonrada eve geldim. Evimizde bir tane amca vardı. Annem ben amca kahvaltı yaparken amca bana biraz zayıfla dedi şakayla. Sonra okula gittim, Justin’i gördüm bütün okul bize bakıyordu gittim ona sımsıkı sarıldım ve öptüm. Sonra da uyandım, resmen ağlayacaktım neden rüya gerçek değil falan diye.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir