Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Profesör Görmek

Rüyada profesör görmek neye çıkar?

Rüyamda uzaktan beğendiğim bir kişi, üniversitede profesör hocam olarak karşıma çıkıyor.. Normalde hocalık yapmayan biri fakat rüyamda bizim üniversitede hocalığa başlamıştı ve derste hep benimle ilgileniyor bunu özellikle belli ediyordu.

Rüya tabirlerinde öğretmen görmek uğursuzluk olarak tabir ediliyor ama genel olarak rüyam iyiydi. İlginize teşekkürler. Kolay gelsin.

Rüyada profesör görmek yorumu

Hasna merhaba,

“Rüya tabirlerinde öğretmen görmek uğursuzluk olarak tabir ediliyor” yazmışınız? oldukça yadırgadım. Sanırım bol cariye, ganimet vaat eden, insanları okumak, öğrenmekten uzak tutmak en büyük misyonu olan akımın sitelerinde okudunuz bunu.

Yazdığınızın tam tersine rüyada öğretmen görmek, gerçek hayatınızda yeni bir yol arayışınızı ya da kendinize örnek olacak birini aradığınızı simgeler. Bakınız öğretmen açıklaması.

Rüyada bir profesör görmek Yüksek öğrenim ve bilgeliği ifade eder. Önünüzde kendini geliştireceğin, aydınlacağın şanslı bir dönem olduğunu gösterir. Profesör olmak veya profesör olduğunu görmek bir alanda önemli başarılar elde edeceğinizi işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir