Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada profil görmek

Rüyada Facebook profili neye işaret eder?

Sınıfta oturuyordum. Bir anda erkek bir arkadaşımın yanına gittim. Bana elindeki telefonu gösterdi, kendi facebook profilinde idi ve profil resminde ben de vardım. Dirseğimi onun omzuna koymuş bir şekilde boydan bir fotoğraftı. Ben de gidip kendi profil fotoğrafımı aynısı yaptım. Sevgili değiliz normalde arkadaşım. Dersler konusunda biraz kafam yoğun. Teşekkürler. 15, Kadın, Bekar, Öğrenci.

Rüyada profil görmek yorumu

İrem merhaba.

Rüyada sınıfta olmak rüyayı gören kişi için bir gelişim sembolüdür ve kişinin bu günlerde bir yaşam dersi alacağını ve bunu hayatı boyunca kendine ilke edinip, faydasını göreceğini temsil eder.  Rüyada bir erkek arkadaşın görülmesi gören kişinin onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkisi konusunda, onun hakkında neler hissettiği hususunda bilgiler verir. Siz onunla sadece arkadaş olduğunuzu yazmışsınız, sevgili değilsiniz ve onun sana telefonunu göstermesi aslında onun seninle daha iyi bir iletişim kurma isteğini yansıtabilir (ya da senin onunla daha iyi iletişim isteğini yansıtabilir).

Rüyada birinin facebook profilini görmek rüyada baktığınız profil sahibini daha iyi tanımak, onun hakkında daha çok bilgi sahibi olmak, onunla tanışmak ya da o kişiyle iletişim kurmak istediğine delalet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir