Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Projektör Görmek

Rüyada projektör görmek neye çıkar?

Merhaba rüya yorumları için teşekkürler, rüyamda bahçeden sesler geliyordu, merak ettik ama bahçe karanlıktı, kardeşim bir projektör buldu ve bahçeye projektör tuttuk, bahçede küçük geyikler vardı, önce onlardan biraz korktuk, burada bunların ne işi var dedik, gitmeleri için taş atmıştık, onları taşladık sonradan gitmesinler diye taş atmadık. 17, Erkek, Bekar, Öğrenci.

Rüyada projektör görmek yorumu

Mesut selam, rüyada ses duymak kişinin kendi duyguları veya başkalarının duyguları ile uyum içinde olduğunu gösterir. Rüyada projektör görmek kişinin her konudaki arzularını açık ve anlaşılır bir şekilde açıklaması gerektiğini simgeler. Rüyada bir yere projektör tutmak ya da bir projektörle bir yeri aydınlattığını görmek rüyayı gören insanın aydınlamaya ihtiyacı olduğunu, bazı konularda eksikleri olduğunu ifade eder.

Rüyada geyik görmek, bahçede veya ormanda geyikler görülmesi, güzel kadın, güzel evlat, güzelliklere işarettir. Evde geyik görmek ise evinizde meydana gelecek güzel gelişmeleri işaret eder. Geyik taşlamak, eşini boşamak işaretidir. Siz şu anda bekarsınız ve önce taş atıyorsunuz sonra taş atmaktan vazgeçiyorsunuz ki bu da bir ilişkiye önce bir son verme sonra vazgeçme isteğini işaret edebilir.

Rüyada spot görmek sizi rahatsız eden bir şey olduğunu simgeler. Bu şeyin sizin ruh halinizi ve tavrınızı olumsuz etkilediğini gösterir. Alternatif olarak bazı kusurların açığa çıkacağını gösterir. Kimse mükemmel değildir, sizin kusurları kabul etmeyi öğrenmeniz gerektiğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir