Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Promosyon Görmek

Rüyada promosyon görmek nedir?

Rüyamda su an hatırlamadıgım birisi tarafından promosyon çok güzel bir saat hediye edildi. Saat güzel oldugu halde ben özellikleri biraz daha farklı bir saat istedim karşı taraftan. Yorumlarsanız sevinirim, teşekkürler. Zeynep

Rüyada promosyon görmek yorumu

Gördüğünüz rüya zamanın önemli olduğu kimi durumlarla karşılaşacağınızı gösterirken kafanızın kimi şeyleri yetiştirme korkusu nedeniyle meşgul olabileceğini, hareketlerinizi ve işlerinizi hızlandırmanız gerektiğini işaret etmekte, detaylara fazla takılmamanız gerektiğini hatırlatmaktadır. Rüyada promosyon görmek, bu rüya sizin kendine güven düzeyinde bir artış olduğu anlamına gelir. Promosyon almak veya promosyon yapmak Kendinizi iyi hissetmeye başladığınızı gösterir.

Öte yandan rüyada geçen ve size promosyon olarak hediye eden saat konusunu da incelemek gerekir. Rüyada saat görmek zamanın önemli olduğu kimi durumlarla karşılaşacağınızı gösterir. Kafanız kimi şeyleri yetiştirme korkusu nedeniyle meşgul olabilir. Hareketlerinizi ve işlerinizi hızlandırmanız gerektiğini işaret eder.

“Rüyada Promosyon Görmek” için 2 yanıt

İyi geceler. Rüyamda bir kamyon turuncu renkte çamaşır ilacı yerde düzenli bir şekilde dizilmiş ve bunların sorumlusu geliyor “çamaşır ilaçlarının bir tanesinde promosyon var Davut Bey bu senin” diyor, promosyonu alırken çamaşır ilaçlarının üzerinde 1 7 21 rakamlarını görüyorum, iyi akşamlar (Davut isminde bu kişiyle aram bir zamanlar bozuktu sonra iyi oldu şimdi de iyi)i 36, Erkek, evli, güvenlik

Ulaş merhaba, rüyada promosyon görmek bir sebeple sizin kendine güveninizin arttığını gösterirken promosyon aldığını görmek ise bunun sonunda kendini iyi hissetmeye başladığını temsil etmektedir. Lütfen 1721 sayfalarını okuyup, ne mesaj verilmek istediğini tespit ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir