Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada propaganda görmek

Rüyada propaganda neye delalet eder?

Rüyamda ne gördüğümü tam olarak hatırlamıyorum. Fakat yoğun, stresli ve üzücü bir kaç olay yaşadığım bir günün ardından gece geç saatlere kadar uyuyamadığım bir gündü. Rüyamda sürekli saati kontrol ediyordum. Daha sonra rüyamda psikolojimin bozulmasına neden olan insanları, yurt dışında yaşadığım yeri gördüm. Birileri gece olmasına rağmen sokakta propaganda yapıyorlardı. Açıkçası çok karışık ve ne olduğu belli olmayan rüyalardan idi.

Daha sonra Zeki Müren’i gördüm, balkondan bir adamla konuşuyordu, sanki kendilerini kanıtlamaya çalışırlar gibi birbirlerine kadınsı özelliklerini anlatıyorlardı. Rüyamda bu duruma güldüm. Pek fazla bir şey hatırlamıyorum. Sabah uyandığımda ise anneme, ben 2033 yılında öleceğim galiba dedim. Rüyamda böyle bir şey gördüğümü hatırlamıyorum niye bunu söylemiş olabilirim. Uyumadan önce saate baktığımda saat 3.35 civarlarındaydı. Ve geçen yıl eski erkek arkadaşımla yıl 2033 diye bir tiyatroya gitmiştik. Bunların etkisi olabilir mi, lütfen yardımcı olun. Teşekkürler. 21, Kadın, Bekar, Öğrenci, psikolojik tedavi görmekteyim.

Rüyada propaganda görmek yorumu

Demet merhaba, gördüğünüz rüyanın oldukça ağır anlam taşıdığının sende farkındasın. Rüyanız yaşamınızda bir hesaplaşma, sorgulama belkide vicdan azabı çektiğinizi ve bunların sizi hem fiziksel hemde ruhsal açıdan çok yorduğunu ifade etmektedir.

Rüyada propaganda görmek uyanık hayatınızda bir şeye daha fazla dikkat dikkat etmeye ihtiyacınız olduğunu gösterir, yapmakta olduğunuz eylemin veya kararın sonuçlarını tekrar düşünmek için uyarı olabilir. Rüyada propaganda yapmak ya da propaganda yaptığını görmek karşınızdaki muhtemel tehlikelerin veya kimi olayların

Zeki Müren’i gördüğün bölüm aslında kendi kadınsı yönünü sorgulamanın yansımasıdır. Annene 2033 yılında öleceğini söylemen uyanık hayatındaki ruhsal yorgunluğun dışa vurumu olup, başka bir anlamı yoktur. Yıl 2033 isimli tiyatro oyunu izlemenizden ziyade beraber izlediğiniz erkek arkadaşınızla ilgili sıkıntılar varsa bu rüyayı o tetiklemiş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir