Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Protesto Görmek

Rüyada protesto ne demektir?

Rüyamda gençlik yıllarımda olduğumu gördüm, sanırım 12 Eylül darbesi olmuş, arkadaşlarımla protesto eylemine katılıyoruz, eylemde büyük olaylar oluyor, polis katılanlara büyük şiddet uyguluyor. Bir çok arkadaşımla birlikte beni de tutukluyorlar, küçücük nezarethaneye 30 – 40 kişi koyuyorlar, nezarethanede nefes alamıyoruz, bir arkadaş bayılıyor.

Emniyette polise soruyorum “bizi neden göz altına aldınız” diye, o da “izinsiz eylem yaptınız, bu yetmez mi” diyor, “ne zaman çıkarız” diyorum, polis “sizi 90 gün burada misafir edeceğiz” diyor. Çok can sıkıcı bir rüyaydı. Cevap verirseniz sevinirim.

Rüyada protesto görmek yorumu

Cenap merhaba, hakkınızda bilgi vermemişsiniz ama tahminimce 50 yaşın üzerindesiniz ve rüyanda gördüklerin bizim kuşağın (belki de sizin kuşağın da) yaşadığı şeyler.

Rüyada gençlik yıllarını görmek rüyayı gören kişinin o yıllara olan özlemini ya da şu anda büyük bir sıkıntı içinde olduğunu gösterir.  rüya sahibi kimsenin gerçek hayatında yaşamını olumsuz etkileyen ve o kişiyi derinden yaralayan bir duygusal travma yaşadığına delalet eder, bakınız rüyada darbe görmek yorumu.

Rüyada protesto görmek rüya sahibinin haklarını aramak için özgürce konuşmaya ihtiyaç duyduğunu gösterir. Rüyada birini protesto etmek veya bir şeyi protesto ettiğini görmek rüya sahibinin yaşamında kendisini tehdit eden bir tehlikenin varlığını gösterir ve iyice emin olmadan hiç bir işe veya yatırıma girmemek, tam güvenmediği insanlarla düşüncelerini paylaşmamak gerektiğini uyaran mesaj taşır. Rüyada protesto edilmek kişinin iş veya sosyal yaşamında sağlam olmayan, kaygan bir zeminde olduğunu gösterir, bu ortamda zarar görmemek için daha dikkatli olmak gerektiğini gösterir.

Rüyada tutuklanmak genellikle kontrol ve sükunet durumlarını gösterir. Çevrenizdeki gelişmelerden kendinizi korumanız gerektiğini gösteren bir uyarı anlamı da çıkarılabilir. Rüyada nezarethane görmek rüya sahibinin hayatının bazı alanlarında kendini baskı altında hissettiğini simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir