Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Protez Diş Görmek

Rüyada protez diş görmek neye işarettir?

Başkasının protez altın dişini satın aldım. Fakat aldatıldığım konusunda pişmanlığım oldu. Ben de protez diş kullanıyorum. Bu ne anlama gelir.

Rüyada protez diş görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gereksiz yere başkaları yüzünden üzüldüğünüzü, üzerinize anlamsız sorumluklar aldığınızı artık biraz kendinizi dinlemeniz, kendinize vakit ayırmanız gerektiğini işaret etmektedir.

Rüyada protez diş görmek akraba, iş veya okul arkadaşlarından birinden kaynaklanan küçük bir sıkıntıya işaret eder. Rüyasında protez diş kullanmak, protez diş kullandığını görmek, uyanık hayatınızda başkalarından kaynaklanan sorunlardan gelen yükleri üzerinizden atmak istediğinizi simgeler. Rüyada protez diş kullanan birini ya da birisinin protez diş kullandığını görmek, günlük küçük problemlerle uğraşırken sağlık gibi önemli kimi konuları gözden kaçırmamak gerektiğini işaret eder. Bu rüya hakkında daha geniş bilgi için rüyada diş görmek sayfası size yararlı olabilir.

“Rüyada Protez Diş Görmek” için 3 yanıt

İyi günler dilerim.Eşimi iki yıl önce kanserden kaybettim.Rüyamda hastanede ona yemek yediriyordum ,o sırada oğlum ve kızım geldi onları görünce elini kaldırdı selam verir gibi, arkalarından damadım girdi. Elini öpmek için uzandı elini vermedi ona oda neden baba deyince ben sana böyle mi demiştim dedi.Birde eşim sağ iken takma dişi yoktu rüyamda onun takma protezleri su bardağının içinde komedinin üzerinde duruyordu.Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir