Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Protez Görmek

Rüyada protez neye delalet eder?

protezBen rüyamda çok sevdiğim kızı gördüm, o gerçekte esmer ve yeşil gözlü, siyah saçlı bir kız fakat rüyamda onu sarışın bir kız olarak gördüm ve dikkatimi çeken bir diğer konu da bir bacağı protez bacak idi. Onunla birlikte değilim, onu platonik olarak seviyorum ama onun benden haberi yok, o kız beni eskiden seviyordu ama olmadı, ben gine onu seviyorum. Birde rüyamda onu almaya gidiyorum ama babası izin vermiyor, kapısında bekliyordum, böyle şeyler gördüm.

Acaba bu rüya ne anlama geliyor? bilemiyorum. Rüyamı eğer yorumlarsanız çok sevinirim, ne olursunuz bu rüya benim için çok önemli. 17, Erkek, öğrenci.

Rüyada protez görmek yorumu

Candan selam, senin yaşında bir genç öncelikle okulunu, geleceğini düşünmelidir. Elbette kız arkadaşın, sevgilin olacak, bu hayatın doğal şeyleridir ama kız almak, vermek sonraki konular olmalıdır. Rüyanda platonik sevgiliyi görmek rüya sahibinin reel hayatında gerçek sevgi ve aşka muhtaç olduğunu, sevmek ve sevilmek istediğini temsil eder.

Rüyada protez  yani takma organ görmek rüyada görülen takma organın cinsi ile yorumlanmakla beraber genel anlamda rüyayı gören insanın yaşam felsefesinde önemli değişimler olacağını temsil eder. Kişinin yaşamındaki değişikliklerin veya yeniliklerin habercisi olarak rivayet edilir.

Rüyada protez bacak görmek bugüne kadar mal edinme, para kazanma, maddi sıkıntıların sona ermesi veya yaşamında kolaylık sağlayacak bazı konularda çevrenizden veya sevdiklerinizden yeteri kadar destek göremediğinizi simgelerken kendi çabanız ve günüz ile bunları elde edeceğinizi temsil eder. Rüyada protez ayak görmek geçmişte atamadığınız adımları veya görmek istediğiniz yerleri ziyaret etme fırsatını yeni dönemde atacağını veya gerçekleştireceğini simgeler aynı zamanda farklı yeni şeyler de yaparak başarılı ve mutlu olacağına rivayet edilir.

Rüyada protez el görmek hakkınızda bazı iyi gelişmelerin olacağı yeni bir döneme girdiğinizi ve bu dönemde yapmak istediğiniz bazı şeyleri gerçekleştirme imkanı bulacağınızı temsil eder. Rüyada protez kol görmek bu güne kadar yapmak istediğiniz ancak çeşitle nedenlerle yapamadığınız bazı şeyleri hayatınızda ortaya çıkacak bazı yeni gelişmelerle başaracağınızı ve üstüne üstlük başka yeni şeylerde yapacağınızı ifade eder.

Rüyada protez diş görmek kişinin bir akrabası, iş ya da okul arkadaşı birinden kaynaklanacak küçük bir sıkıntı yaşayacağını işaret eder. Rüyada protez göz görmek arzu ettiğiniz aydınlanma, aradığınız bilgiye ulaşma, bazı şeyleri daha iyi kavrama, bilinç açıklığı, yüksek anlama kabiliyeti hususlarında yaşamınızda güzel gelişmeler yaşayacağınız yorulur. Not: takma organ, yapay organ terimleri de aynı manayı taşır.

“Rüyada Protez Görmek” için 3 yanıt

Eski sevgilide protez el görmek
Rüyamda eski sevgilimle bir trenle bir yere gidiyoruz. Bir yanımda eski sevgilim öbür yanımda başka bir kadin. Eski sevgilimle el ele tutuyoruz, üst tarafi ciplak. Bana karilarim benim diyerek özlem gideriyor. Rüyamda çok şaririyorum anlamıyorum niye karilarim diye çoğul konuştuğunu. Sonra ellerine bakıyorum çok tuhaf görünüyorlar sonra anlıyorum ki iki elide bileginden protez.

Fatma merhaba, görmüş olduğun rüya tipik bir eski sevgili rüyası olup, pişmanlıklar, iç muhasebe, bir iç hesaplaşmaya işaret etmektedir, lütfen rüyada eski erkek arkadaş görmek sayfasını inceleyin. Trende gitmeniz ise işleri yoluna koymaya başladığınızı, sıkıntıların biteceğine delalettir çünkü tren uyum demektir. Eski sevgilinin yanındaki diğer kadın ve onun söyledikleri aslında senin yaşadığın iç muhasebenin ifadesi olup, zihnindeki soru işaretlerinin yansımasıdır. Onun ellerinin protez olması ise hakkınızda bazı iyi gelişmelerin olacağı yeni bir döneme girdiğinizi ve bu dönemde yapmak istediğiniz bazı şeyleri gerçekleştirme imkanı bulacağınızı temsil etmektedir.

Merhabalar öncelikle rüyam hayırlara vesile olsun inşallah.Yurt dışında yaşayan bir erkek kardeşim var rüyamda kardeşimin eli bileğinden biraz daha üst kısma kadar kesilmiş ve yerine takma el yapılmış olarak görüyorum. Bizim bundan haberimiz yokmuş izine geliyor ve konuşurken birden elini yerinden söküp elim kesildi malesef diyo,gözleri dolu dolu yüzünde kendine acıdığı hissini görüyorum. Bağıra bağıra ağlamaya başlıyorum.Kendi ağlama sesine uyandım. Tabiri için şimdiden teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir