Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada prova görmek

Rüyada prova görmek neye delalet eder?

Rüyamda bir tiyatro oyununun provasındaydım. Seçme yapılıyor ve Osmanlı dönemi oyunu, bir anda kendimi sahnenin üstünde havada sandal gibi bir şeyin üstünde Osmanlı Hanımı olarak buluyorum ve rol yapıyorum. Prova bitince arkadaşım “hadi yemek yiyelim” diyor ve “ben yanıma para almadım” derken eski sevgilim gelip şimdiki sevgilisinin 6,5 aylık hamile olduğunu söylüyor ve “neden bana gelip anlatıyorsun, beni ne ilgilendirir” diyerek tartışıyorum. Sonra birden başka bir evde buluyorum kendimi çok temiz ve güzel bir ev, bizim evimiz imiş, annemler yeni çamaşır makinesi almış, çok seviniyorum çok değişik bir makine, annemin yanına gidiyorum ütü yapıyor. 22, Kadın, Bekar, Çalışıyor.

Rüyada prova görmek yorumu

Rüyada tiyatro görmek rüya sahibini mutlu edecek, adeta ayağınızı yerden kesecek biriyle karşılaşmaya ya da bir olay yaşamaya işaret eder. Rüyada tiyatro oyununda oynamak genç bir kadın için, hayatının en önemli kararını verip mutluluk getirecek değişiklik yapacağına işaret eder.

Rüyada prova görmek rüyayı gören insan için bir hazırlık toplantısı, bir proje görüşmesi işareti olabilir. Rüyada prova yapmak, provaya katılmak gerçek dünyada yaşam için yeni ilişkiler, görüşmeler yapmanızı işaret eder.

Rüyada eski sevgilinin evlenmiş olduğunu görmek gerçek yaşamınızda bir memnuniyet duygusu içinde olduğunuzu ifade eder. Bu başladığınız yeni bir projede başarı, yeni ilişkinizde mutluluk, bir sınavı kazanmak gibi bir konu olabilir.

Rüyanızda çok temiz ve güzel eviniz olduğunu görmeniz aileniz için aydınlık günler, güzel gelişmeler olacağını temsil ederken annenizin yeni bir çamaşır makinesi aldığını görmeniz ise düşünme yolunuzda bir değişiklik yapacağınızı ve bu değişiklik sonucu işlerin iyiye gideceğini işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir